PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty

Kabel światłowodowy MTP

Orzecznictwo
dobra jakość Kabel światłowodowy MTP na sprzedaż
dobra jakość Kabel światłowodowy MTP na sprzedaż
Opinie klientów
Gorąco polecam tę firmę, sprzedają produkty świetnej jakości i wysyłają je natychmiast.

—— Mr Ran

Cena kabla PUNO 40G AOC jest dość stabilna w przypadku sprzętu z serii Cisco Nexus 9000 bez problemu ze zgodnością. Jestem bardzo zadowolony z pierwszego zamówienia na dobre produkty. Jeśli chodzi o mój kolejny projekt, ponownie zamówię produkty PUNO.

—— Panna Selda Bodur

Doskonała jakość kabla bez znacznika ceny producenta. Kable te są w 100% kompatybilne ze wszystkimi naszymi urządzeniami Cisco i Palo Alto. Czas potrzebny na wysyłkę w nie do pobicia. Z pewnością będziemy wykorzystywać PUNO w przyszłości do naszych potrzeb w zakresie Fiber! Dziękuję Ci!

—— Panno Kathy

Im Online Czat teraz

Kabel światłowodowy MTP

(28)
Chiny Dostosowana długość Pigtail światłowodowy w trybie pojedynczym dla systemu okablowania o dużej gęstości fabryka

Dostosowana długość Pigtail światłowodowy w trybie pojedynczym dla systemu okablowania o dużej gęstości

Kabel światłowodowy MTP o niestandardowej długości do systemu okablowania o dużej gęstości Kabel światłowodowy MTP może mieć od 4 do 24 włókien. Kurtka OM1 OR OM2 ma kolor pomarańczowy, a materiał LSZH. ... Read More
2019-03-22 11:16:08
Chiny Odporny na ścieranie kabel światłowodowy Aqua Fibre, zworka światłowodowa IEC 60332-1 Standard fabryka

Odporny na ścieranie kabel światłowodowy Aqua Fibre, zworka światłowodowa IEC 60332-1 Standard

Odporny na ścieranie kabel światłowodowy Aqua Fibre, zworka światłowodowa IEC 60332-1 Standard ■ Opis kabla połączeniowego Aqua Fiber Oferowane kable MTP / MPO Trunk dostępne są tutaj jako wersja OM3 i OM4, ... Read More
2019-03-22 11:15:34
Chiny UPC To UPC MTP Patch Cord, High Density Solution Single Mode Fiber Jumpers fabryka

UPC To UPC MTP Patch Cord, High Density Solution Single Mode Fiber Jumpers

UPC To UPC MTP Patch Cord, High Density Solution Single Mode Fiber Jumpers ■ Opis patchcordu MTP Patch Cord MTP dostępny jest tutaj jako wersja OM3 i OM4, przy czym max. szybkość transferu 40 Gbit / s oraz 100 ... Read More
2019-03-22 10:59:30
Chiny Kabel światłowodowy MTP o niskim poziomie wstawiania z osłoną OFNP 10 metrów fabryka

Kabel światłowodowy MTP o niskim poziomie wstawiania z osłoną OFNP 10 metrów

Kabel światłowodowy MTP o niskim poziomie wstawiania z osłoną OFNP 10 metrów Wstępnie zakończony system światłowodowy Plug and Go PUNO zapewnia system Rapid Fibre Deployment z niezwykle opłacalnym, rozszerzalny... Read More
2019-03-22 10:57:24
Chiny Wodoodporny kabel światłowodowy, wielożyłowy kabel krosowy MTP 50 / 125um fabryka

Wodoodporny kabel światłowodowy, wielożyłowy kabel krosowy MTP 50 / 125um

Wodoodporny kabel światłowodowy, wielożyłowy kabel krosowy MTP 50 / 125um Wielożyłowe zespoły kabli PUNO MTP® umożliwiają szybkie rozmieszczenie okablowania szkieletowego o wysokiej gęstości w centrach danych i ... Read More
2019-03-22 10:55:12
Chiny Precyzyjny kabel światłowodowy MTP Tryb wielokanałowej transmisji szeregowej fabryka

Precyzyjny kabel światłowodowy MTP Tryb wielokanałowej transmisji szeregowej

Precyzyjny kabel światłowodowy MTP Tryb wielokanałowej transmisji szeregowej Okucie PUNO MT-MT Okucie o wysokiej precyzji, gięcie małe. Zastosuj włókno z gołej taśmy 250um, zmniejsz tłumienie. Długość taśmy ... Read More
2019-03-22 10:53:12
Chiny Zworka światłowodowa Multi Color / Single Mode Fiber Optic Trunk Cable fabryka

Zworka światłowodowa Multi Color / Single Mode Fiber Optic Trunk Cable

Zworka światłowodowa Multi Color / Single Mode Fiber Optic Trunk Cable Pierwszym komponentem fanout jest kabel fanout 40G MPO, zwany także kablem breakoutowym lub kablowym. Kabel MPO fanout to wielożyłowy kabel ... Read More
2019-03-22 10:51:44
Chiny Szybki kabel światłowodowy MTP do sieci danych i telekomunikacyjnych fabryka

Szybki kabel światłowodowy MTP do sieci danych i telekomunikacyjnych

Szybki kabel światłowodowy MTP do sieci danych i telekomunikacyjnych ■ Opis kabla światłowodowego MTP Kabel światłowodowy MTP jest zwykle używany do łączenia światłowodowych urządzeń nadawczo-odbiorczych, kaset ... Read More
2019-03-22 10:49:35
Chiny Przewód światłowodowy 24F prosty MTP, przewód wielożyłowy MTP OM3 fabryka

Przewód światłowodowy 24F prosty MTP, przewód wielożyłowy MTP OM3

100Gbps 24F Straight A MTP Kabel światłowodowy Multimode OM3 Trunk Aqua Cable PUNO MT ferrule-MT Okucie o wysokiej precyzji, krótki promień gięcia. Adoptuj włókno taśmowe o grubości 250um, zmniejsz tłumienie. D... Read More
2019-03-22 10:46:36
Chiny Protokół 100 Gb / s 24 macierzowy kabel światłowodowy MTP, wielomodalny kabel tulejowy MM OM3 fabryka

Protokół 100 Gb / s 24 macierzowy kabel światłowodowy MTP, wielomodalny kabel tulejowy MM OM3

Protokół 100 Gb / s 24 Array MTP Kabel światłowodowy Wielomodowy kabel typu MM OM3 Transmisja 40G jest teraz bardzo popularna w sieci szkieletowej. Jednak nie wszystkie urządzenia i sieć są uaktualnione do 40G. ... Read More
2019-03-22 10:46:36
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|