PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty

Światłowodowy konwerter mediów

Orzecznictwo
dobra jakość Kabel światłowodowy MTP na sprzedaż
dobra jakość Kabel światłowodowy MTP na sprzedaż
Opinie klientów
Gorąco polecam tę firmę, sprzedają produkty świetnej jakości i wysyłają je natychmiast.

—— Mr Ran

Cena kabla PUNO 40G AOC jest dość stabilna w przypadku sprzętu z serii Cisco Nexus 9000 bez problemu ze zgodnością. Jestem bardzo zadowolony z pierwszego zamówienia na dobre produkty. Jeśli chodzi o mój kolejny projekt, ponownie zamówię produkty PUNO.

—— Panna Selda Bodur

Doskonała jakość kabla bez znacznika ceny producenta. Kable te są w 100% kompatybilne ze wszystkimi naszymi urządzeniami Cisco i Palo Alto. Czas potrzebny na wysyłkę w nie do pobicia. Z pewnością będziemy wykorzystywać PUNO w przyszłości do naszych potrzeb w zakresie Fiber! Dziękuję Ci!

—— Panno Kathy

Im Online Czat teraz

Światłowodowy konwerter mediów

(8)
Chiny 4 porty Światłowodowy konwerter światłowodowy, konwerter światłowodowy na optyczny fabryka

4 porty Światłowodowy konwerter światłowodowy, konwerter światłowodowy na optyczny

4 porty POE Światłowodowy konwerter mediów, 20 km jednomodowy konwerter optyczny Konwertery Ethernet na światłowody umożliwiają połączenia urządzeń Ethernet opartych na miedzianym złączu UTP za pośrednictwem ł... Read More
2018-12-28 16:56:02
Chiny RJ45 SC Dual Fibre Media Converter 30KM Odległość 8 kanałów wideo na wyjściu fabryka

RJ45 SC Dual Fibre Media Converter 30KM Odległość 8 kanałów wideo na wyjściu

Konwerter światłowodowy 1 Light 8 Power SC z podwójnym portem, 30KM Singlelemode 9 / 125um Type Przezwyciężyć ograniczenia odległości tradycyjnych kabli sieciowych z konwerterami światłowodów. Te konwertery ł... Read More
2018-12-28 16:56:02
Chiny Konwerter mediów sieciowych 10 / 100Mpbs SC 20KM Single Mode 9 / 125um Type fabryka

Konwerter mediów sieciowych 10 / 100Mpbs SC 20KM Single Mode 9 / 125um Type

Konwerter światłowodowy 10 / 100Mpbs SC z podwójnym portem, 20KM jednomodowy 9 / 125um Przezwyciężyć ograniczenia odległości tradycyjnych kabli sieciowych z konwerterami światłowodów. Te konwertery łączą różne ... Read More
2018-12-28 16:56:02
Chiny 1000Base SC Dual Port Światłowodowy konwerter mediów Single Mode 9 / 125um Type fabryka

1000Base SC Dual Port Światłowodowy konwerter mediów Single Mode 9 / 125um Type

Konwerter światłowodowy 10/100 Mb / s jednomodowy, 1310nm, dwa porty światłowodowe, szary Jako urządzenie do komunikacji sieciowej, wydajniejsze i tańsze media konwertery realizują elastyczną aktualizację sieci ... Read More
2018-12-28 16:56:02
Chiny Konwerter światłowodowy 10 / 100Mbps Pojedynczy tryb z 1310nm podwójnymi portami światłowodowymi fabryka

Konwerter światłowodowy 10 / 100Mbps Pojedynczy tryb z 1310nm podwójnymi portami światłowodowymi

Konwerter światłowodowy 10/100 Mb / s jednomodowy, 1310nm, dwa porty światłowodowe, szary Ten rodzaj kompaktowego 2-portowego konwertera mediów Fast Ethernet zaprojektowano tak, aby był niewielki jak pudełko na ... Read More
2018-12-28 16:56:02
Chiny Wskaźniki LED światłowodu SFP Konwerter światłowodowy do transmisji światłowodowej fabryka

Wskaźniki LED światłowodu SFP Konwerter światłowodowy do transmisji światłowodowej

10/100/1000 Base - T do 1000Base - Konwerter światłowodowy SX / LX Konwerter SFP / Media został zaprojektowany do łatwego użycia w transmisji światłowodowej. Gdy połączenie nie działa zgodnie z oczekiwaniami po ... Read More
2018-12-28 16:56:02
Chiny 100 Mbps Fast Ethernet Światłowodowy konwerter mediów Czarna obudowa Łatwa instalacja fabryka

100 Mbps Fast Ethernet Światłowodowy konwerter mediów Czarna obudowa Łatwa instalacja

Konwerter światłowodowy 100 Mbps Fast Ethernet, czarna obudowa Te miniaturowe konwertery mediów ułatwiają przenoszenie światłowodów na pulpit. Wystarczy podłączyć miniaturowy konwerter mediów do portu ... Read More
2018-12-28 16:56:02
Chiny Fast Fibre Optic Media Converter 10/100 / 1000Base - RJ45 do 1x 1000Base-SFP fabryka

Fast Fibre Optic Media Converter 10/100 / 1000Base - RJ45 do 1x 1000Base-SFP

1 x 10/100 / 1000Base - T RJ45 na 1x 1000Base-X SFP Slot Media Converter Gigabit Ethernet ■ Ostrzeżenie FCC Seria szybkozłączek Ethernet 10 / 100M została przetestowana i stwierdzono, że spełnia ograniczenia ... Read More
2018-12-28 16:56:02
Page 1 of 1