PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty

Kable AOC i DAC

Orzecznictwo
dobra jakość Kabel światłowodowy MTP na sprzedaż
dobra jakość Kabel światłowodowy MTP na sprzedaż
Opinie klientów
Gorąco polecam tę firmę, sprzedają produkty świetnej jakości i wysyłają je natychmiast.

—— Mr Ran

Cena kabla PUNO 40G AOC jest dość stabilna w przypadku sprzętu z serii Cisco Nexus 9000 bez problemu ze zgodnością. Jestem bardzo zadowolony z pierwszego zamówienia na dobre produkty. Jeśli chodzi o mój kolejny projekt, ponownie zamówię produkty PUNO.

—— Panna Selda Bodur

Doskonała jakość kabla bez znacznika ceny producenta. Kable te są w 100% kompatybilne ze wszystkimi naszymi urządzeniami Cisco i Palo Alto. Czas potrzebny na wysyłkę w nie do pobicia. Z pewnością będziemy wykorzystywać PUNO w przyszłości do naszych potrzeb w zakresie Fiber! Dziękuję Ci!

—— Panno Kathy

Im Online Czat teraz

Kable AOC i DAC

(11)
Chiny 15m aktywny kabel optyczny Cisco QSFP-H40G-AOC15M 40G QSFP + do QSFP + fabryka

15m aktywny kabel optyczny Cisco QSFP-H40G-AOC15M 40G QSFP + do QSFP +

15 m kabli AOC i DAC Cisco QSFP-H40G-AOC15M Kompatybilny 40G QSFP + aktywny kabel optyczny Jakość i standardy są podstawą PUNO. Naszym celem jest dostarczanie klientom wyjątkowych produktów i usług zgodnych ze ... Read More
2018-12-28 16:52:03
Chiny 2 km 10G SFP + AOC Aktywny kabel optyczny Kompatybilny kabel LC 40G fabryka

2 km 10G SFP + AOC Aktywny kabel optyczny Kompatybilny kabel LC 40G

2 km 10G SFP + kabel AOC i DAC Kompatybilny kabel aktywny 40 G Kabel aktywny SFP + DAC (kabel bezpośredniego mocowania), zwany także kablem SFP + DAC twinax lub SFP +, bezpośrednio z kablem miedzianym, jest sta... Read More
2018-12-28 16:52:03
Chiny Aktywny kabel optyczny 40Gpbs Światłowodowy kabel optyczny OM3 Cisco 40G LC fabryka

Aktywny kabel optyczny 40Gpbs Światłowodowy kabel optyczny OM3 Cisco 40G LC

40Gpbs Światłowody Kable AOC i DAC OM3 Cisco Kompatybilny kabel optyczny LC 40G Aktywny kabel optyczny (AOC) to technologia okablowania, która przyjmuje takie same wejścia elektryczne jak tradycyjny kabel ... Read More
2018-12-28 16:52:03
Chiny Bezpośredni kabel łączący DAC Szybkie łącze dla interfejsów 10G / 40G fabryka

Bezpośredni kabel łączący DAC Szybkie łącze dla interfejsów 10G / 40G

Przewody AOC i DAC High Desity kompatybilne z 40G QSFP + aktywny kabel optyczny Kable Direct Attach zapewniają szybką łączność dla interfejsów 10G / 40G na krótkich dystansach za ułamek kosztów oddzielnych ... Read More
2018-12-28 16:52:03
Chiny 1 metr 10G QSFP + aktywny kabel optyczny Cisco Kompatybilny kolor pomarańczowy fabryka

1 metr 10G QSFP + aktywny kabel optyczny Cisco Kompatybilny kolor pomarańczowy

1 metr Kable AOC i DAC Kompatybilny 10G QSFP + Aktywny kabel optyczny Cisco Compatible PUNO HDMI Active Optical to najdogodniejszy, najskuteczniejszy i stabilny system transmisji sygnału Ultra HD o wysokiej ... Read More
2018-12-28 16:52:03
Chiny 3.0mm Aktywny kabel optyczny AOC Cisco SFP-10G-AOC10M Kompatybilny 10G SFP + fabryka

3.0mm Aktywny kabel optyczny AOC Cisco SFP-10G-AOC10M Kompatybilny 10G SFP +

3.0 mm Kable AOC i DAC Cisco SFP-10G-AOC10M Kompatybilny 10G SFP + Aktywny kabel optyczny Nasze aktywne kable QSFP + QSFP-H40G-AOC1M kompatybilne z QSFP + do QSFP + są odpowiednie na bardzo krótkie odległości i ... Read More
2018-12-28 16:52:03
Chiny PVC Jacket Cisco Kabel AOC Optical Transceiver Assembly QSFP-8LC-AOC10M 40Gbps fabryka

PVC Jacket Cisco Kabel AOC Optical Transceiver Assembly QSFP-8LC-AOC10M 40Gbps

Kable Cisco AOC i DAC QSFP-8LC-AOC10M Kompatybilny 40G QSFP + do 4 Dupleksu Aktywny kabel optyczny LC Breakout Jako jeden rodzaj optycznego zespołu nadawczo-odbiorczego, kabel bezpośredniego mocowania (DAC) ... Read More
2018-12-28 16:52:03
Chiny Telekomunikacyjne sieci Kable AOC i DAC Kompatybilne 40G QSFP + do 4 Dupleksów LC fabryka

Telekomunikacyjne sieci Kable AOC i DAC Kompatybilne 40G QSFP + do 4 Dupleksów LC

Telekomunikacyjne sieci Kable AOC i DAC QSFP-8LC-AOC10M Kompatybilny 40G QSFP + do 4 Dupleksowe LC Breakout Active Zaleta technologii PUNO 1. Cały rozwój i produkcja odbywa się wewnętrznie; 2. Opracowywanie i ... Read More
2018-12-28 16:52:03
Chiny 5-metrowy aktywny kabel optyczny Cisco QSFP-H40G-AOC5M Kompatybilny 40G QSFP + fabryka

5-metrowy aktywny kabel optyczny Cisco QSFP-H40G-AOC5M Kompatybilny 40G QSFP +

5 m (16 stóp) kabli AOC i DAC Cisco QSFP-H40G-AOC5M Kompatybilny 40G QSFP + aktywny kabel optyczny Bezpośrednie kable połączeniowe (DAC) i aktywne kable optyczne (AOC) są coraz popularniejszymi konkurentami, ... Read More
2018-12-28 16:52:03
Chiny Aktywny kabel optyczny Aqua 3.0mm 25Gbps 850nm Kabel AOC Multimode OM3 SFP28 fabryka

Aktywny kabel optyczny Aqua 3.0mm 25Gbps 850nm Kabel AOC Multimode OM3 SFP28

3.0mm 25Gbps 850nm Kabel AOC Multimode OM3 SFP28 Aktywny kabel optyczny Aqua ■ Opis produktów Aktywny kabel optyczny (AOC) to technologia okablowania, która przyjmuje takie same wejścia elektryczne jak ... Read More
2018-12-28 16:52:03
Page 1 of 2|< 1 2 >|