PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty

Zespoły kabli światłowodowych

Orzecznictwo
dobra jakość Kabel światłowodowy MTP na sprzedaż
dobra jakość Kabel światłowodowy MTP na sprzedaż
Opinie klientów
Gorąco polecam tę firmę, sprzedają produkty świetnej jakości i wysyłają je natychmiast.

—— Mr Ran

Cena kabla PUNO 40G AOC jest dość stabilna w przypadku sprzętu z serii Cisco Nexus 9000 bez problemu ze zgodnością. Jestem bardzo zadowolony z pierwszego zamówienia na dobre produkty. Jeśli chodzi o mój kolejny projekt, ponownie zamówię produkty PUNO.

—— Panna Selda Bodur

Doskonała jakość kabla bez znacznika ceny producenta. Kable te są w 100% kompatybilne ze wszystkimi naszymi urządzeniami Cisco i Palo Alto. Czas potrzebny na wysyłkę w nie do pobicia. Z pewnością będziemy wykorzystywać PUNO w przyszłości do naszych potrzeb w zakresie Fiber! Dziękuję Ci!

—— Panno Kathy

Im Online Czat teraz

Zespoły kabli światłowodowych

(8)
Chiny Kable światłowodowe ODVA LC UPC Single Mode 9 / 125um 2 rdzenie fabryka

Kable światłowodowe ODVA LC UPC Single Mode 9 / 125um 2 rdzenie

2 rdzenie ODVA LC UPC Zestawy kabli światłowodowych, wodoodporny IP65 jednomodowy 9 / 125um Zewnętrzny kabel IP Harsh PDLC / ODVA 7,0 mm 2 rdzenie światłowodowy jest przeznaczony do pracy w trudnych warunkach ... Read More
2018-12-28 16:53:02
Chiny 2 rdzenie NSN LC UPC Zespół kabla światłowodowego Multi Mode Type IP65 Waterproof fabryka

2 rdzenie NSN LC UPC Zespół kabla światłowodowego Multi Mode Type IP65 Waterproof

2 rdzenie IP65 Wodoodporne kable światłowodowe NSN LC UPC, wielomodowe Jako wiodący dostawca zaawansowanych komponentów światłowodowych, Molex oferuje szeroką gamę produktów, obejmującą pełną gamę rozwiązań ... Read More
2018-12-28 16:53:02
Chiny 2 rdzenie LC UPC Opancerzone zestawy światłowodowe typu jednomodowego fabryka

2 rdzenie LC UPC Opancerzone zestawy światłowodowe typu jednomodowego

2 rdzenie IP67 Wodoodporne LC UPC Opancerzone zespoły kabli światłowodowych typu jednomodowego Jako wiodący dostawca zaawansowanych komponentów światłowodowych, Molex oferuje szeroką gamę produktów, obejmującą ... Read More
2018-12-28 16:53:02
Chiny 4 rdzenie kabli światłowodowych ODC, wodoodporny kabel IP67 fabryka

4 rdzenie kabli światłowodowych ODC, wodoodporny kabel IP67

4 rdzenie kabli światłowodowych ODC, wodoodporny kabel IP67 Zestawy kabli odpornych na środowisko środowiskowe ODC są przyjazne dla instalacji dla aplikacji stacjonarnych lub mobilnych i niezawodnie przesyłają ... Read More
2018-12-28 16:53:02
Chiny NSN LC UPC do LC APC Kabel optyczny 2 rdzenie do FTTA / FTTH fabryka

NSN LC UPC do LC APC Kabel optyczny 2 rdzenie do FTTA / FTTH

2 rdzenie NSN LC UPC do LC APC Kabel światłowodowy Zespół Zastosowanie zewnętrzne Ten rodzaj opancerzonego, wodoodpornego kabla Patch FTTA z wieloma portami (MTP / MPO / LC / SC) ODVA Terminal Junction Box ... Read More
2018-12-28 16:53:02
Chiny MPO do LC UPC Zestawy kabli światłowodowych 8 rdzeni Wodoodporny projekt zewnętrzny fabryka

MPO do LC UPC Zestawy kabli światłowodowych 8 rdzeni Wodoodporny projekt zewnętrzny

8 rdzeni Wodoodporny zestaw kabli światłowodowych MPO do LC UPC Projekt zewnętrzny Dupleksowa stacja bazowa Dalekiej transmisji Światłowodowy kabel krosowy to rodzaj wewnętrznego / zewnętrznego sznurka ... Read More
2018-12-28 16:53:02
Chiny Wodoodporny FULLAXS do LC Złącze światłowodowe Duplex Single Mode OS2 fabryka

Wodoodporny FULLAXS do LC Złącze światłowodowe Duplex Single Mode OS2

IP68 Wodoodporne złącze FULLAXS do LC Kabel światłowodowy Duplex Single mode OS2 Ta specyfikacja obejmuje wymagania dotyczące zastosowania systemu łączników FullAXS, który służy do wykonywania połączeń ... Read More
2018-12-28 16:53:02
Chiny Zestawy kabli światłowodowych VF45 Jednomodowy przewód gniazdowy i krosowy fabryka

Zestawy kabli światłowodowych VF45 Jednomodowy przewód gniazdowy i krosowy

Kabel światłowodowy 3.0mm Volition VF-45 Jednopozycyjny przewód nasadki i kabla Patch ■ Opis przedmiotu Krążki gniazd i patchów Volition VF-45 firmy 3M to najnowsze, dwupłaszczyznowe, światłowodowe interkonekty... Read More
2018-12-28 16:53:02
Page 1 of 1