PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty

Tłumik światłowodowy

Orzecznictwo
dobra jakość Kabel światłowodowy MTP na sprzedaż
dobra jakość Kabel światłowodowy MTP na sprzedaż
Opinie klientów
Gorąco polecam tę firmę, sprzedają produkty świetnej jakości i wysyłają je natychmiast.

—— Mr Ran

Cena kabla PUNO 40G AOC jest dość stabilna w przypadku sprzętu z serii Cisco Nexus 9000 bez problemu ze zgodnością. Jestem bardzo zadowolony z pierwszego zamówienia na dobre produkty. Jeśli chodzi o mój kolejny projekt, ponownie zamówię produkty PUNO.

—— Panna Selda Bodur

Doskonała jakość kabla bez znacznika ceny producenta. Kable te są w 100% kompatybilne ze wszystkimi naszymi urządzeniami Cisco i Palo Alto. Czas potrzebny na wysyłkę w nie do pobicia. Z pewnością będziemy wykorzystywać PUNO w przyszłości do naszych potrzeb w zakresie Fiber! Dziękuję Ci!

—— Panno Kathy

Im Online Czat teraz

Tłumik światłowodowy

(14)
Chiny Zielony 1 ~ 25dB Światłowodowy tłumik optyczny Styl jednokierunkowy / styl budowania fabryka

Zielony 1 ~ 25dB Światłowodowy tłumik optyczny Styl jednokierunkowy / styl budowania

Zielony tłumik światłowodowy 1 ~ 25dB Styl pojedynczego wtyczki / styl budowania Tłumiki światłowodowe to urządzenia, które zmniejszają (osłabiają) siłę sygnału światłowodowego w sieci światłowodowej. Tłumiki s... Read More
2019-03-22 10:17:36
Chiny Fibre LC Tłumik jednomodowy / Transmisja na odległość Stały tłumik optyczny fabryka

Fibre LC Tłumik jednomodowy / Transmisja na odległość Stały tłumik optyczny

Fibre LC Tłumik jednomodowy / Transmisja na odległość Stały tłumik optyczny Ten rodzaj tłumika jednomodowego LC jest konstrukcją bardzo wysokiej jakości wykorzystującą domieszkowane włókno do tłumienia sygnału. ... Read More
2019-03-22 10:14:36
Chiny Tłumik światłowodowy męski na żeński dla światłowodów 1260 ~ 1620 (SM) fabryka

Tłumik światłowodowy męski na żeński dla światłowodów 1260 ~ 1620 (SM)

Tłumik światłowodowy męski na żeński dla światłowodów 1260 ~ 1620 (SM) Najczęściej spotykaną wersją tłumików są, jak pokazano poniżej, jednostki męskie i żeńskie, często nazywane stylem wtykowym lub konstrukcyj... Read More
2019-03-22 10:12:20
Chiny Tłumik światłowodowy FC do SC UPC Męski na żeński Rozbudować wielomodowe fabryka

Tłumik światłowodowy FC do SC UPC Męski na żeński Rozbudować wielomodowe

5dB FC do SC Tłumik światłowodowy, męski na żeński Stworzony jednomodowo Nasze tłumiki używają zastrzeżonego typu domieszkowanego metalem włókna, które redukuje sygnał świetlny podczas jego przechodzenia. Ta ... Read More
2019-01-30 10:24:09
Chiny Tłumik optyczny o zmiennej długości / mały tłumik optyczny o mocy 1 W 1 fabryka

Tłumik optyczny o zmiennej długości / mały tłumik optyczny o mocy 1 W 1

5dB FC do SC Tłumik światłowodowy, męski na żeński Stworzony jednomodowo Te tłumiki światłowodów składają się z męskiego złącza FC na jednym końcu i żeńskiego złącza FC na drugim końcu. Kiedy koniec kabla jest ... Read More
2019-01-30 10:24:09
Chiny 3dB SC To ST Stały tłumik optyczny, męski na żeński Stworzony jednomodowy fabryka

3dB SC To ST Stały tłumik optyczny, męski na żeński Stworzony jednomodowy

3dB Tłumik światłowodowy od SC do ST, od męskiego do żeńskiego Rozbudowy jednomodowe Produkujemy i magazynujemy dużą ilość tłumików światłowodowych ST. Dostępne w SM jednomodowych 9/125, MM wielomodowych 62,5 / ... Read More
2019-01-30 10:24:09
Chiny Tłumik Światłowodowy FC APC 10dB, Tłumik Światłowodowy 1310 / 1550nm fabryka

Tłumik Światłowodowy FC APC 10dB, Tłumik Światłowodowy 1310 / 1550nm

Tłumik światłowodowy 10 dB In-Line FC APC, długość fali 1310 / 1550nm, jednomodowe Tłumiki światłowodowe są urządzeniami, które zmniejszają (osłabiają) siłę sygnału światłowodowego w sieci światłowodowej. T... Read More
2018-12-28 16:44:01
Chiny 1 ~ 15dB Tłumik FC / APC SM Fixed Fiber Optic Stały męski na żeński Connect fabryka

1 ~ 15dB Tłumik FC / APC SM Fixed Fiber Optic Stały męski na żeński Connect

1 ~ 15dB Dostosowany tłumik światłowodowy FC / APC SM, stały mężczyzna na kobietę Najpopularniejszą wersją tłumików są, jak pokazano poniżej, jednostki męskie i żeńskie, często nazywane stylem plug-style lub ... Read More
2018-12-28 16:44:01
Chiny Indywidualny tłumik światłowodowy FC SM / MM męski - żeński 1 ~ 25dB Opcjonalnie fabryka

Indywidualny tłumik światłowodowy FC SM / MM męski - żeński 1 ~ 25dB Opcjonalnie

Indywidualny tłumik światłowodowy FC, SM / MM, męski - żeński, 1 ~ 25dB Opcjonalnie Obiekt tłumika tego dokumentu jest przeznaczony do użytku w sieci w celu umożliwienia działania systemu OTDR Huawei N2510 bez ... Read More
2018-12-28 16:44:01
Chiny LC APC To SC APC Tłumik w trybie pojedynczym, Tłumik stały o stałej 5dB fabryka

LC APC To SC APC Tłumik w trybie pojedynczym, Tłumik stały o stałej 5dB

5dB LC APC do SC APC Jednomodowy sztywny tłumik światłowodowy z cyrkoniami ceramicznymi Ten rodzaj tłumików jest bardzo wysokiej jakości, z wykorzystaniem domieszkowanego włókna w celu osłabienia sygnału. Nasze ... Read More
2018-12-28 16:44:01
Page 1 of 2|< 1 2 >|