PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty

Terminator światłowodowy

Orzecznictwo
dobra jakość Kabel światłowodowy MTP na sprzedaż
dobra jakość Kabel światłowodowy MTP na sprzedaż
Opinie klientów
Gorąco polecam tę firmę, sprzedają produkty świetnej jakości i wysyłają je natychmiast.

—— Mr Ran

Cena kabla PUNO 40G AOC jest dość stabilna w przypadku sprzętu z serii Cisco Nexus 9000 bez problemu ze zgodnością. Jestem bardzo zadowolony z pierwszego zamówienia na dobre produkty. Jeśli chodzi o mój kolejny projekt, ponownie zamówię produkty PUNO.

—— Panna Selda Bodur

Doskonała jakość kabla bez znacznika ceny producenta. Kable te są w 100% kompatybilne ze wszystkimi naszymi urządzeniami Cisco i Palo Alto. Czas potrzebny na wysyłkę w nie do pobicia. Z pewnością będziemy wykorzystywać PUNO w przyszłości do naszych potrzeb w zakresie Fiber! Dziękuję Ci!

—— Panno Kathy

Im Online Czat teraz

Terminator światłowodowy

(22)
Chiny Szafa końcowa światłowodów OFC / Optical Fiber Distribution Box fabryka

Szafa końcowa światłowodów OFC / Optical Fiber Distribution Box

Szafa końcowa światłowodów OFC / Optical Fiber Distribution Box Funkcje OFC Fiber Termination Cabinet Cabinet: • chroniony przed promieniowaniem UV; • Ochrona przed wodą i pyłem (IP 54); • Dyskretny wygląd ... Read More
2019-05-30 15:34:05
Chiny Skrzynka przyłączeniowa światłowodowa antykorozyjna z adapterem FC APC fabryka

Skrzynka przyłączeniowa światłowodowa antykorozyjna z adapterem FC APC

Skrzynka przyłączeniowa światłowodowa antykorozyjna z adapterem FC APC Opis skrzynki końcowej światłowodowej Opis ogólny: Tego rodzaju sprzęt PUNO jest wykorzystywany jako punkt końcowy dla kabla zasilającego ... Read More
2019-05-30 15:31:36
Chiny Optyczna zewnętrzna skrzynka przyłączeniowa światłowodowa, wodoodporna skrzynka światłowodowa fabryka

Optyczna zewnętrzna skrzynka przyłączeniowa światłowodowa, wodoodporna skrzynka światłowodowa

Optyczna zewnętrzna skrzynka przyłączeniowa światłowodowa, wodoszczelny rozdzielacz światłowodowy Opis skrzynki zakończenia światłowodu zewnętrznego: Zewnętrzna skrzynka końcowa światłowodowa przeznaczona jest ... Read More
2019-05-30 15:29:35
Chiny Wielofunkcyjna zewnętrzna skrzynka przyłączeniowa światłowodowa poled montowana 12 X 50 X 67 mm fabryka

Wielofunkcyjna zewnętrzna skrzynka przyłączeniowa światłowodowa poled montowana 12 X 50 X 67 mm

Wielofunkcyjna zewnętrzna skrzynka przyłączeniowa światłowodowa poled montowana 12 X 50 X 67 mm Funkcje terminatora światłowodowego: ① Całkowita zamknięta struktura, w ładnym kształcie; ② Materiał: PC + ABS, ... Read More
2019-05-30 15:27:58
Chiny Skrzynka rozdzielcza światłowodowa ABS / skrzynka zaciskowa światłowodowa 4 porty fabryka

Skrzynka rozdzielcza światłowodowa ABS / skrzynka zaciskowa światłowodowa 4 porty

Skrzynka rozdzielcza światłowodowa ABS / skrzynka zaciskowa światłowodowa 4 porty Wprowadzenie do skrzynki dystrybucyjnej światłowodowej Fiber Optic Distribution Box to kompaktowa i ekonomiczna jednostka ... Read More
2019-05-30 15:25:02
Chiny Ścienna skrzynka przyłączeniowa światłowodowa z adapterami dupleksowymi SC Simplex / LC fabryka

Ścienna skrzynka przyłączeniowa światłowodowa z adapterami dupleksowymi SC Simplex / LC

Ścienna skrzynka przyłączeniowa światłowodowa z adapterami dupleksowymi SC Simplex / LC Wprowadzenie skrzynki terminali światłowodowych Solidny, poręczny i do montażu na ścianie. Połączenia mogą być ustawione ... Read More
2019-05-30 15:23:13
Chiny Obudowy światłowodowe jednomodowe / obudowy światłowodowe 24A fabryka

Obudowy światłowodowe jednomodowe / obudowy światłowodowe 24A

Obudowy światłowodowe jednomodowe / obudowy światłowodowe 24A Fiber Optic Distribution Box jest dostępny do dystrybucji i zakończenia połączeń dla różnego rodzaju systemów światłowodowych. Szczególnie nadaje si... Read More
2019-04-19 14:53:19
Chiny Metalowa pigtailowa skrzynka przyłączeniowa światłowodowa Wysoka niezawodność Montaż ścienny fabryka

Metalowa pigtailowa skrzynka przyłączeniowa światłowodowa Wysoka niezawodność Montaż ścienny

Metalowa pigtailowa skrzynka przyłączeniowa światłowodowa Wysoka niezawodność Montaż ścienny Dostarczamy panele światłowodowe montowane na ścianie, skrzynkę zaciskową światłowodową, optyczną ramę dystrybucyjną ... Read More
2019-04-19 14:51:10
Chiny 4-panelowy, montowany na ścianie światłowodowy zestaw przyłączeniowy, plastikowa obudowa światłowodowa z PC fabryka

4-panelowy, montowany na ścianie światłowodowy zestaw przyłączeniowy, plastikowa obudowa światłowodowa z PC

4-panelowy światłowodowy terminal zaciskowy, LC Duplex Multimode OM3 Adapter Oferujemy obudowy naścienne światłowodowe / skrzynki przyłączeniowe, szafy do montażu w szafie / skrzynki przyłączeniowe i panele ... Read More
2019-03-22 09:47:47
Chiny 12 rdzeni z czarnego terminala światłowodowego ze złączem ODF adaptera FC APC fabryka

12 rdzeni z czarnego terminala światłowodowego ze złączem ODF adaptera FC APC

12 rdzeni, czarne, montowane na ścianie, typ terminala światłowodowego, FC ODF, adapter do montażu ODF Operacje: 1. Oderwij kabel, zdejmij zewnętrzną i wewnętrzną obudowę, a także luźną rurkę kontraktową, i zmy... Read More
2019-03-22 09:47:47
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|