PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty

Kabel światłowodowy MPO

Orzecznictwo
dobra jakość Kabel światłowodowy MTP na sprzedaż
dobra jakość Kabel światłowodowy MTP na sprzedaż
Opinie klientów
Gorąco polecam tę firmę, sprzedają produkty świetnej jakości i wysyłają je natychmiast.

—— Mr Ran

Cena kabla PUNO 40G AOC jest dość stabilna w przypadku sprzętu z serii Cisco Nexus 9000 bez problemu ze zgodnością. Jestem bardzo zadowolony z pierwszego zamówienia na dobre produkty. Jeśli chodzi o mój kolejny projekt, ponownie zamówię produkty PUNO.

—— Panna Selda Bodur

Doskonała jakość kabla bez znacznika ceny producenta. Kable te są w 100% kompatybilne ze wszystkimi naszymi urządzeniami Cisco i Palo Alto. Czas potrzebny na wysyłkę w nie do pobicia. Z pewnością będziemy wykorzystywać PUNO w przyszłości do naszych potrzeb w zakresie Fiber! Dziękuję Ci!

—— Panno Kathy

Im Online Czat teraz

Kabel światłowodowy MPO

(38)
Chiny Kabel światłowodowy Multi Color MPO do sieci telekomunikacyjnych Strata 0,5 dB fabryka

Kabel światłowodowy Multi Color MPO do sieci telekomunikacyjnych Strata 0,5 dB

Kabel światłowodowy Multi Color MPO do sieci telekomunikacyjnych Strata 0,5 dB Zastosowania kabli światłowodowych MPO • Sieci telekomunikacyjne. • Sieci dostępu do systemu optycznego. • Połączenia urządzeń / ... Read More
2019-05-30 15:49:40
Chiny Kabel światłowodowy jednomodowy dalekiego zasięgu, kabel Ethernet światłowodowy MT fabryka

Kabel światłowodowy jednomodowy dalekiego zasięgu, kabel Ethernet światłowodowy MT

Kabel światłowodowy jednomodowy dalekiego zasięgu, kabel Ethernet światłowodowy MT Zastosowania kabli światłowodowych jednomodowych • Pasywne optyczne mostki łączące mogą być stosowane w QSFP, QSFP28, QSFP-DD, ... Read More
2019-05-30 15:47:47
Chiny Pojedynczy / wielomodowy kabel światłowodowy MPO z zewnętrzną osłoną LSZH IEC Standard fabryka

Pojedynczy / wielomodowy kabel światłowodowy MPO z zewnętrzną osłoną LSZH IEC Standard

Pojedynczy / wielomodowy kabel światłowodowy MPO z zewnętrzną osłoną LSZH IEC Standard Specyfikacja kabla światłowodowego MPO Złącze MTP® multifiber jest zastrzeżonym znakiem towarowym dla konstrukcji złącza ... Read More
2019-05-30 15:43:34
Chiny Niestandardowa długość 24-żyłowego kabla światłowodowego / HDMI Antena światłowodowa fabryka

Niestandardowa długość 24-żyłowego kabla światłowodowego / HDMI Antena światłowodowa

Niestandardowa długość 24-żyłowego kabla światłowodowego / HDMI Antena światłowodowa ■ Opis 24-żyłowego kabla światłowodowego 24-rdzeniowy kabel światłowodowy wykorzystywany w aplikacjach o dużej gęstości i p... Read More
2019-05-30 15:39:09
Chiny Jednomodowy kabel światłowodowy MPO do konstrukcji wewnętrznych Okablowanie 32 włókna fabryka

Jednomodowy kabel światłowodowy MPO do konstrukcji wewnętrznych Okablowanie 32 włókna

Jednomodowy kabel światłowodowy MPO do konstrukcji wewnętrznych Okablowanie 32 włókna Charakterystyka kabla światłowodowego MPO ● Idealny do okablowania konstrukcji wewnętrznych, zwłaszcza instalacji poziomej w ... Read More
2019-05-30 15:36:39
Chiny Indywidualny kabel Multi Color MPO To MPO, 24-krotny wielopunktowy kabel krosowy fabryka

Indywidualny kabel Multi Color MPO To MPO, 24-krotny wielopunktowy kabel krosowy

Indywidualny kabel Multi Color MPO To MPO, 24-krotny wielopunktowy kabel krosowy Aplikacje kablowe MPO do MPO • Sieci telekomunikacyjne. • Sieci teleinformatyczne. • Sieci dostępu do systemu optycznego. • Poł... Read More
2019-04-19 13:52:40
Chiny Szybki kabel światłowodowy MPO do sieci telekomunikacyjnych 4,0 mm fabryka

Szybki kabel światłowodowy MPO do sieci telekomunikacyjnych 4,0 mm

Szybki kabel światłowodowy MPO do sieci telekomunikacyjnych 4,0 mm PUNO produkuje i magazynuje szereg światłowodów i kabli krosowych opartych na światłowodach jednomodowych (SM), utrzymujących polaryzację (PM), ... Read More
2019-04-19 13:50:31
Chiny Wielomodowy MPO Patch Cord / Światłowodowy mostek światłowodowy LSZH Jacket fabryka

Wielomodowy MPO Patch Cord / Światłowodowy mostek światłowodowy LSZH Jacket

Wielomodowy MPO Patch Cord / Światłowodowy mostek światłowodowy LSZH Jacket Funkcje Patch Cord MPO 1. Tryb jednomodowy od 2,3 µm do 4,1 µm dla fluorku cyrkonu (ZrF4) lub 3,2 µm do 5,5 µm dla fluorku indu (InF3)... Read More
2019-04-19 13:48:31
Chiny Wysokiej jakości kabel światłowodowy MPO z płaszczem PCV z wieloma rdzeniami fabryka

Wysokiej jakości kabel światłowodowy MPO z płaszczem PCV z wieloma rdzeniami

Wysokiej jakości kabel światłowodowy MPO z płaszczem PCV z wieloma rdzeniami Kabel światłowodowy MPO zapewnia wydajność i niezawodność potrzebne w dzisiejszych wymagających szybkich sieciach szerokopasmowych i ... Read More
2019-04-19 13:46:38
Chiny Kabel krosowy OM3 MPO High Density, kabel krosowy Data Centers Aqua Fiber fabryka

Kabel krosowy OM3 MPO High Density, kabel krosowy Data Centers Aqua Fiber

Kabel krosowy OM3 MPO High Density, kabel krosowy Data Centers Aqua Fiber Kabel Patch MPO , ekonomiczna alternatywa dla czasochłonnego zakończenia pola, jest przeznaczona do łatania włókien o wysokiej gęstości ... Read More
2019-04-19 13:44:57
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|