Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Vivian

Numer telefonu : +8613323263210

WhatsApp : +8613323263210

Free call

SC UPC-SC UPC 3.0mm SM 3m Simplex Światłowodowy kabel połączeniowy

Minimalne zamówienie : 10 sztuk Cena : Negotiable
Szczegóły pakowania : 1 sztuk / worek pe Czas dostawy : 3-5 dni
Zasady płatności : L / C, T / T
Miejsce pochodzenia: Hebei China Nazwa handlowa: Sea dragon
Orzecznictwo: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate Numer modelu: FTTH SC / APC

Szczegóły informacji

Miejsce pochodzenia:: Hebei, Chiny Marka:: X
Model:: HXT-SC Rodzaj:: Patchcord światłowodowy
Ilość włókien:: Fibre Jumper Przyjąć:: Włókno do domu
Słowa kluczowe:: Światłowód Rodzaj kabla:: OM3 / OM2 OM4
High Light:

Przewód połączeniowy światłowodowy Simplex 3

,

0 mm

,

zworka światłowodowa Simplex sc do sc 3

opis produktu

SC UPC-SC UPC 3.0mm SM 3m 5m 15m Simplex Światłowodowa zworka

 

Opis produktu:

 

Zworka światłowodowa to odcinek kabla światłowodowego ze złączami zamocowanymi na obu końcach, aby zrealizować aktywne połączenie ścieżki optycznej.Pigtail to długi kabel światłowodowy z tylko jednym złączem zamocowanym na jednym końcu.Jeśli dwie strony lub powierzchnie końcowe złącza są różne, nazywamy to zworką hybrydową.W zależności od różnych mediów transmisyjnych dzieli się na zworki światłowodowe jednomodowe i wielomodowe.W zależności od typu struktury złącza dzieli się na FC, SC, ST, MU, D4, E2000, LC itd. W zależności od polerowanej ceramicznej powierzchni czołowej dzieli się na PC, UPC i APC

 

Miejsce pochodzenia: Hebei, Chiny
Marka: X
Ilość włókien: Sweter z włókna
Model: HXT-SC
Rodzaj: Patchcord światłowodowy
Przyjąć: Włókno do domu
Słowa kluczowe: Światłowód
Rodzaj kabla: OM3 / OM2 OM4
Materiał kabla: PVC lub LSZH lub OFNP
Długość kabla: dostosowane
Typ zworki: simplex
Temperatura pracy: 25 ~ 70 / -40 ~ 80 / -40 ~ 75 ℃
Średnica kabla: 3,0 mm, 2,0 mm, 0,9 mm
Utrata zwrotu: ≥60dB
Utrata wtrąceniowa: ≤0,3 dB
Złącze: FC, LC, SC, ST, MPO, DIN, D4, MU

Kino:

 

SC UPC-SC UPC 3.0mm SM 3m Simplex Światłowodowy kabel połączeniowy 0

 

Funkcje :

 

- Niska tłumienność wtrąceniowa i utrata odbicia wstecznego

- Dobra wymienialność

- Dobra trwałość

- Stabilność w wysokiej temperaturze.

- Precyzyjne złącze

- Doskonałe właściwości mechaniczne

 

Podanie:

 

- sieci telekomunikacyjne;

- Sieci lokalne;

- CATV;

- Zakończenie aktywnego urządzenia;

- sieci systemów centrów danych;

- PON;

- ćwiczenia wojskowe;

- Wydajność i tak dalej.

 

FAQ:

 

1. Czy jesteś prawdziwą fabryką?
Oczywiście jesteśmy prawdziwą fabryką z 7-letnią historią.

2. Czy oferujecie usługę OEM / ODM?
Tak, w oparciu o nasze potężne możliwości badawczo-rozwojowe i zdolności produkcyjne, przyjmujemy zamówienia OEM / ODM.

3. Czy masz dystrybutora w innym kraju lub w kraju?
Do tej pory nasze produkty sprzedajemy bezpośrednio klientom.Można zaoferować cenę fabryczną.

4. Jak mogę zapłacić?
Akceptujemy Bank T / T, GOTÓWKĘ, PayPal.Western Union ..

 

Możesz być w tych
Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

hailongxl@126.com
+8613323263210
+8613323263210