Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Vivian

Numer telefonu : +8613323263210

WhatsApp : +8613323263210

Free call

24-rdzeniowy kabel światłowodowy MPO MTP G657A1 OM5 do centrum danych

Minimalne zamówienie : 10 sztuk Cena : Negotiable
Szczegóły pakowania : 1 sztuk / worek pe Czas dostawy : 3-5 dni
Zasady płatności : L / C, T / T
Miejsce pochodzenia: Hebei China Nazwa handlowa: Sea dragon
Orzecznictwo: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate Numer modelu: FTTH SC / APC

Szczegóły informacji

Miejsce pochodzenia:: Hebei, Chiny Marka:: IH
Model:: MPO Rodzaj:: Światłowód
Światłowód jednomodowy:: G657A1 Światłowód wielomodowy:: OM5
Liczba włókien:: 24 Przyjąć:: FTTX
High Light:

Światłowodowy kabel połączeniowy OM5

,

światłowodowy kabel połączeniowy G657A1

,

zworka G657A1 mpo

opis produktu

12-rdzeniowy 24-rdzeniowy MPO Zworka MTP Centrum danych Zworka MPO Kabel przekaźnika OM3 OM4 MPO

 

Opis produktu:

 

Zespoły kabli wielomodowych MPO / MTP pomagają szybko wdrażać kable szkieletowe o dużej gęstości w centrach danych i innych środowiskach o dużej gęstości włókien, skracając czas i koszty instalacji lub rekonfiguracji sieci.Służą do łączenia kaset, płaszczyzn lub fan-outów, zapewniają typ światłowodu W standardowej wersji rdzeniowej 8/12/24/48 zastosowano zwartą i solidną konstrukcję mikrokablową.

 

Miejsce pochodzenia: Hebei, Chiny
Marka: IH
Model: MPO
Rodzaj: Światłowód
Światłowód jednomodowy: G657A1
Światłowód wielomodowy: OM5
Liczba włókien: 24
Przyjąć: FTTX
Złącze: MPO / MTP
Rodzaj włókna: SM / mm
Rdzeń światłowodowy: 24/12/8
Trwałość: ≥500 razy
Kolor powłoki: zielony / jasnozielony / fioletowy
Długość: dostosowane
MOQ: 1
Czas realizacji: 5-7 dni roboczych
Orzecznictwo: ROHS / ISO9001

 

Kino:

 

24-rdzeniowy kabel światłowodowy MPO MTP G657A1 OM5 do centrum danych 0

 

Korzyść:

 

Mała strata wtrąceniowa, duża strata powrotu
Dobra w powtarzalności i wymienności
100% kontrola wsuwania, utraty powrotnej, czoła i kolizji
Doskonała wytrzymałość mechaniczna
Wysoka wiarygodność i stabilność

 

Podanie:

 

1. czujniki światłowodowe

2. światłowodowa transmisja danych

3. światłowodowa telewizja kablowa

4. Sprzęt do testowania światłowodów

5.Podłączanie kabla optycznego szkieletu i RX

6. okablowanie dostępu

 

FAQ:

 

1. Czy jesteś prawdziwą fabryką?
Oczywiście jesteśmy prawdziwą fabryką z 7-letnią historią.

2. Czy oferujecie usługę OEM / ODM?
Tak, w oparciu o nasze potężne możliwości badawczo-rozwojowe i zdolności produkcyjne, przyjmujemy zamówienia OEM / ODM.

3. Czy masz dystrybutora w innym kraju lub w kraju?
Do tej pory nasze produkty sprzedajemy bezpośrednio klientom.Można zaoferować cenę fabryczną.

4. Jak mogę zapłacić?
Akceptujemy Bank T / T, GOTÓWKĘ, PayPal.Western Union ..

 

Możesz być w tych
Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

hailongxl@126.com
+8613323263210
+8613323263210