Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Vivian

Numer telefonu : +8613323263210

WhatsApp : +8613323263210

Free call

Kabel światłowodowy 2M 3M Duplex OM2 ze złączem LC SC FC ST

Minimalne zamówienie : 10 sztuk Cena : Negotiable
Szczegóły pakowania : 1 sztuk / worek pe Czas dostawy : 3-5 dni
Zasady płatności : L / C, T / T
Miejsce pochodzenia: Hebei China Nazwa handlowa: Sea dragon
Orzecznictwo: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate Numer modelu: FTTH SC / APC

Szczegóły informacji

Miejsce pochodzenia:: Hebei, Chiny Marka:: OEM
Model:: Skoczek Rodzaj:: Kabel optyczny jednomodowy
Światłowód jednomodowy:: G657A1 Światłowód wielomodowy:: OM2
Nazwa produktu:: Patchcord światłowodowy Liczba włókien:: 1.
Przyjąć:: Włókno do domu Podanie:: Telekomunikacja
Kolor:: żółty Orzecznictwo:: Certyfikat ISO9001
High Light:

Światłowodowy kabel połączeniowy OM2

,

3-metrowy podwójny kabel światłowodowy

,

3-metrowy kabel światłowodowy om2

opis produktu

Złącze LC SC FC ST APC UPC PC 2M 3M Kabel dupleksowy Zworka światłowodowa Zworka światłowodowa LC-LC

 

Opis produktu:

 

Kabel kroplowy FTTH z łatwym dostępem do światłowodu i prostą instalacją, kabel FTTH można podłączyć bezpośrednio do domów.Nadaje się do łączenia ze sprzętem komunikacyjnym oraz jako kabel do budynku dostępowego w systemie dystrybucji w pomieszczeniach.
Jednostka światłowodowa jest umieszczona pośrodku.Po obu stronach umieszczono dwa równoległe wzmocnione druty stalowe.(Stosowany jest również FRP jako dodatkowy element wzmacniający).następnie kabel jest zakończony czarną lub kolorową osłoną LSZH.

 

Miejsce pochodzenia: Hebei, Chiny
Marka: OEM
Model: Skoczek
Rodzaj: Kabel optyczny jednomodowy
Światłowód jednomodowy: G657A1
Światłowód wielomodowy: OM2
Liczba włókien: 1.
Przyjąć: Włókno do domu
Podanie: Telekomunikacja
Kolor: żółty
Orzecznictwo: Certyfikat ISO9001
Nazwa produktu: kabel światłowodowy
Rodzaj włókna: G657A
Gwarancja: 5 lat
Typ złącza: LC SC FC ST
Liczba włókien: 1 rdzeń
Temperatura przechowywania: 20 ~ 70 ° C

 

Kino:

Kabel światłowodowy 2M 3M Duplex OM2 ze złączem LC SC FC ST 0

Funkcje :

 

1. niska strata wtrąceniowa, wysoka strata powrotu, dobra powtarzalność i możliwość wymiany
2. Ten produkt jest wykonany z nowej wkładki ceramicznej o doskonałych parametrach, stabilności i trwałości
3. Produkty są zgodne z międzynarodową normą IEC i są doceniane przez większość firm zajmujących się okablowaniem inżynieryjnym.
4. opakowanie z samouszczelniającym się workiem PVC.Wyposażony w nasadkę chroniącą przed kurzem, aby nie wpływać na jakość komunikacji
5.Każdy kabel krosowy jest ściśle testowany, raport z testów jest zapakowany z produktem

 

Nasze Usługi:


1.Zaawansowany sprzęt do produkcji i testowania
2.Profesjonalny producent, w 100% przetestowany.
3. Pełna zgodność z systemem zarządzania jakością ISO 9001: 2008
4.Nasza firma ma doświadczony profesjonalny zespół
5.Zapewnij niezawodne rozwiązania i satysfakcjonujące usługi
6. Ciepłe usługi ze staranną uwagą.
7. Potrafi podać konkretne zapytanie w ciągu 24 godzin.

 

 

FAQ:

 

P: Jakie są twoje warunki pakowania?

Odp.: Generalnie pakujemy nasze towary w neutralne białe pudełka i brązowe kartony.

 

P: Jakie są twoje warunki płatności?

Odp .: T / T 30% jako depozyt i 70% przed dostawą. Pokażemy Ci zdjęcia produktów i paczek, zanim zapłacisz saldo.

 

P: Czy mogę cię odwiedzić?

Odp.: Jasne, nasza fabryka znajduje się w Hebei w Chinach.Prosimy o kontakt w celu umówienia wizyty

 

P: Co się stanie, jeśli pojawi się problem z jakością, gdy otrzymamy towar?

Odp.: Jeśli wystąpi problem z jakością podczas rozpakowywania towaru, możesz zrobić zdjęcia w celach informacyjnych, nasz dział kontroli jakości sprawdzi problem i poda najlepsze rozwiązania, ponadto podejmiemy również działania w celu poprawy jakości przyszłość

 

P: Czy możesz produkować według próbek?

Odp.: Tak, możemy produkować według twoich próbek lub rysunków technicznych

 

Możesz być w tych
Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

hailongxl@126.com
+8613323263210
+8613323263210