Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Vivian

Numer telefonu : +8613323263210

WhatsApp : +8613323263210

Free call

Światłowodowy kabel komunikacyjny SC-SC SM SX 20M 9 125um

Minimalne zamówienie : 2000 metrów Cena : Negotiable
Szczegóły pakowania : Standardowe opakowanie w zapieczętowanym pudełku lub zgodnie z wymaganiami klientów Czas dostawy : 5-8 dni roboczych
Zasady płatności : L / C, T / T, D / P, D / A, Western Union, MoneyGram Możliwość Supply : 500000 metrów miesięcznie
Miejsce pochodzenia: Hebei China Nazwa handlowa: Sea dragon
Orzecznictwo: CPR FCC CE RoHS ISO9001 Numer modelu: Zworka światłowodowa

Szczegóły informacji

Miejsce pochodzenia:: Hebei, Chiny Marka:: Sieć domowa
Model:: Zworka światłowodowa Nazwa produktu:: Patchcord światłowodowy
dł .:: 0,5 m, 1 m, 1,5 m, 2 m, 3 m, 5 m, 10 m do 100 m Kolor:: żółty, szary, błękitny, pomarańczowy, biały,
Posługiwać się:: Telewizja kablowa Oprzyrządowanie:: Dostosowane
Typ złącza:: SC / FC / ST / LC itp. Kabel:: PVC / LSZH, OM1, OM2, OM3, OM4, Plenum (OFNP), opancerzone
Spełnia:: Specyfikacje IEC, TIA / EIA, NTT i JIS OEM:: Wsparcie
High Light:

9 światłowodowy kabel komunikacyjny 125um

,

światłowodowy kabel komunikacyjny RoHS 20M

,

9 światłowodowy kabel komunikacyjny 125um

opis produktu

SC-SC SM SX 3mm 20M 9 125um SC PC Patchcord światłowodowy Patchcord światłowodowy

 

1. Opis produktu:

 

Utrata wtrąceniowa

 

<0,3 dB
<0,3 dB

 

Utrata zwrotu

 

≥45dB
≥50dB
≥60dB
≥35dB

 

Trwałość

 

<0,1 dB typowa zmiana,
500 pasuje
Temperatura robocza
-40 do +75
-40 do +75

 

Rozmiar otworu okuciowego

 

125,0 + 1 / -0um, stężenie: ≤1um
125um, stopień konfokalny: 1≤3um
125,3 + 1 / -0um, stężenie: ≤1um
127um, stopień polimeryzacji: 1≤3um
125,5 + 1 / -0um, stężenie: ≤1um
128um, stopień polimeryzacji: 1≤3um

 

Parametry techniczne

 

Miejsce pochodzenia: Hebei, Chiny Marka: Sieć domowa
Model: Zworka światłowodowa Nazwa produktu: kabel światłowodowy
dł .:

0,5 m, 1 m, 1,5 m, 2 m, 3 m, 5 m, 10 m do 100 m

Kolor: żółty, szary, błękitny, pomarańczowy, biały,
Posługiwać się: Telewizja kablowa Oprzyrządowanie: dostosowane
Typ złącza: SC / FC / ST / LC itp. Kabel: PVC / LSZH, OM1, OM2, OM3, OM4, plenum (OFNP), opancerzone
Spełnia: Specyfikacje IEC, TIA / EIA, NTT i JIS OEM: Wsparcie

 

Kino:

 

Światłowodowy kabel komunikacyjny SC-SC SM SX 20M 9 125um 0

Główne cechy:

 

Mała utrata wtrąceniowa i utrata odbicia wstecznego
Dobra wymiana
Dobra trwałość
Stabilność w wysokiej temperaturze
Zgodność ze specyfikacjami IEC, TIA / EIA, NTT i JIS.

 

FAQ:

 

P1: Czy mogę otrzymać próbki do testowania jakości?

A1: Tak, możesz kupić próbki naszych produktów do testowania jakości i rynku.

 

P2: Jaki jest czas dostawy, jeśli złożymy zamówienie?

A2: To zależy od ilości zamówień.Zwykle jesteśmy w stanie dostarczyć towar w ciągu 3-5 dni roboczych przy małych zamówieniach, przy większej ilości.zamówienie, potwierdźmy, kiedy złożysz oficjalne zamówienie.

 

P3: Czy akceptujesz OEM / ODM?

A3: Wspieramy usługę OEM / ODM: Pls nie wahaj się powiedzieć nam swoich pomysłów.

 

Możesz być w tych
Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

hailongxl@126.com
+8613323263210
+8613323263210