Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Vivian

Numer telefonu : +8613323263210

WhatsApp : +8613323263210

Free call

SM MM OM3 OM5 FTTX Światłowodowy kabel komunikacyjny w płaszczu PVC

Minimalne zamówienie : 2000 metrów Cena : Negotiable
Szczegóły pakowania : Standardowe opakowanie w zapieczętowanym pudełku lub zgodnie z wymaganiami klientów Czas dostawy : 5-8 dni roboczych
Zasady płatności : L / C, T / T, D / P, D / A, Western Union, MoneyGram Możliwość Supply : 500000 metrów miesięcznie
Miejsce pochodzenia: Hebei China Nazwa handlowa: Sea dragon
Orzecznictwo: CPR FCC CE RoHS ISO9001 Numer modelu: XC

Szczegóły informacji

Miejsce pochodzenia:: Hebei, Chiny Marka:: XC
Model:: XC Bamboo Liczba włókien:: 1.
Przyjąć:: FTTX, FTTX Nazwa produktu:: Patchcord światłowodowy
IL (dB):: Lampa LD 1310 / 1550nm RL (decybel):: Lampa LD 1310 / 1550nm
Złącze:: ST SC FC LC rodzaj włókna:: SM / MM / OM3 / OM4
Materiał:: Nie zawiera PCV / dymu i halogenów Rodzaj:: Patchcord światłowodowy
High Light:

Światłowodowy kabel komunikacyjny OM5 FTTX

,

światłowodowy kabel komunikacyjny OM3 FTTX

,

światłowodowe kable krosowe SM MM om3

opis produktu

Kabel optyczny SM MM OM3 OM5 Złącze Simplex SC SC 3M Pigtail zielony na niebieski LC SC ST Opancerzony zworek światłowodowy

 

1. Opis produktu:

 

Oferujemy szereg opcji palności, PVC i LSZH.Funkcje obejmują niską tłumienność wtrąceniową i doskonałą wydajność tłumienia odbicia.Wszystkie kable są dostarczane z dupleksem 1,8 mm lub 2,8 m i okrągłym 4,8 mm.

 

2. Cechy:


Linę trójkątną można podzielić na trzy kluczowe komponenty, łączniki, kable i proces produkcyjny.Wszystkie te trzy aspekty wpływają na wydajność patchcordu, ale co najważniejsze, proces produkcyjny jest procesem definiowania wydajności komponentu.Wysokowydajne kable SC, FC, ST, LC, MTRJ, MU i gama kabli optycznych mają dowolną kombinację, w tym kątowe (kątowe) SCA, MUA, FCA, STA, LCA i MPO kątowe.

 

Parametry techniczne

 

Miejsce pochodzenia: Hebei, Chiny Marka: XC
Model: XC Bamboo Liczba włókien: 1.
Przyjąć:

FTTX, FTTX

Nazwa produktu: kabel światłowodowy
IL (dB): Lampa LD 1310 / 1550nm RL (decybel): Lampa LD 1310 / 1550nm
Złącze: ST SC FC LC Rodzaj włókna: SM / MM / OM3 / OM4
Materiał: Nie zawiera PCV / dymu i halogenów Rodzaj: Patchcord światłowodowy

 

Kino:

 

SM MM OM3 OM5 FTTX Światłowodowy kabel komunikacyjny w płaszczu PVC 0

 

FAQ:

 

P1: Czy mogę otrzymać próbki do testowania jakości?

A1: Tak, możesz kupić próbki naszych produktów do testowania jakości i rynku.

 

P2: Jaki jest czas dostawy, jeśli złożymy zamówienie?

A2: To zależy od ilości zamówień.Zwykle jesteśmy w stanie dostarczyć towar w ciągu 3-5 dni roboczych przy małych zamówieniach, przy większej ilości.zamówienie, potwierdźmy, kiedy złożysz oficjalne zamówienie.

 

P3: Czy akceptujesz OEM / ODM?

A3: Wspieramy usługę OEM / ODM: Pls nie wahaj się powiedzieć nam swoich pomysłów.

 

Możesz być w tych
Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

hailongxl@126.com
+8613323263210
+8613323263210