PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyKabel światłowodowy MPO

Jednomodowy kabel światłowodowy MPO do konstrukcji wewnętrznych Okablowanie 32 włókna

Jednomodowy kabel światłowodowy MPO do konstrukcji wewnętrznych Okablowanie 32 włókna

Single Mode MPO Fiber Optic Cable For Indoor Structure Cabling 32 Fibers

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: PUNO
Orzecznictwo: CE; SGS; IS09001-2015; ROHS; UL
Numer modelu: PN-99887

Zapłata:

Minimalne zamówienie: MOQ mówi 5 sztuk dla każdego przedmiotu
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Każdy Patch Patch jest indywidualnie zapakowany i oznakowany
Czas dostawy: 7-10 roboczy dzień roboczy dla realizacji
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 10000 sztuk miesięcznie
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Rdzenie: 32 włókna Tryb światłowodu: Tryb pojedyńczy; OS2
Kurtka: PVC Średnica kabla: 10,5 mm
Kolor kabla: Żółty Utrata wkładania: 0,75 dB

Jednomodowy kabel światłowodowy MPO do konstrukcji wewnętrznych Okablowanie 32 włókna

Charakterystyka kabla światłowodowego MPO


● Idealny do okablowania konstrukcji wewnętrznych, zwłaszcza instalacji poziomej w pomieszczeniach;
● Nadaje się do wcześniejszego zakończenia ze złączem lub zakończeniem pola;
● Mały promień gięcia, niewielka waga i niemetalowa struktura;
● Włókna oznaczone kolorami dla łatwej identyfikacji;
● Dostępny jest płaszcz trudnopalny lub LSZH;
● Zgodność z TIA / EIA568b-3 i ISO / IEC 11801.

Parametr techniczny kabla światłowodowego MPO

Kabel charakterystyk mechanicznych Jednostka
Liczba włókien 4 6 8 12 24 48 Rdzenie
Średnica zewnętrzna (D * H) 7,5 ± 0,5 9,0 ± 0,2 10,5 ± 0,2 12,5 ± 0,2 15,5 ± 0,2 20,5 ± 0,2 mm
Waga nominalna 51 68 88 128 198 246 kg / km
Max. Napięcie (krótkoterminowe) 660 700 800 1200 1200 1800 N
Max. Napięcie (długoterminowe) 200 200 250 400 400 400 N
Max. Odporność na kruszenie (krótkoterminowe) 1000 N / 100mm 2
Max. Odporność na kruszenie (długotrwała) 300 N / 100mm 2

Pozycja Tryb pojedyńczy Wielomodowy Jednostka
Nazwa włókna G652D G657A1 G657A2 50/125 62,5 / 125 OM3 OM4
Średnica rdzenia światłowodowego 9,0 9,0 9,0 50,0 62,5 50,0 50,0 μm

Maksymalne tłumienie

@ 850nm

@ 1300 nm

@ 1310nm

@ 1550nm

≤ 0,4

≤ 0,3

≤ 0,4

≤ 0,3

≤ 0,4

≤ 0,3

≤3,0

≤1,0

≤3,0

≤1,0

≤3,0

≤1,0

≤3,0

≤1,0

dB / km

dB / km

dB / km

dB / km

Min. Przepełnione uruchomienie

(OFL) Przepustowość

@ 850nm

@ 1300 nm

≥500

≥500

≥200

≥200

≥1500

≥500

≥3500

≥500

MHz.km

MHz.km

Min. Promień Ben dinga (obciążenie) 20D 10D 15D 20D 20D 20D 20D mm
Min. Promień Ben ding (Unload) 10D 7.5D 7.5D 10D 10D 10D 10D mm

Conn 1

Numer światłowodu

Kolor buforu

Conn 2

Numer światłowodu

Włókno 1 niebieski Włókno 1
Włókno 2 Pomarańczowy Włókno 1
Włókno 3 Zielony Włókno 1
Włókno 4 brązowy Włókno 1
Włókno 5 Szary Włókno 1
Włókno 6 Biały Włókno 1
Włókno 7 Czerwony Włókno 1
Włókno 8 czarny Włókno 1
Włókno 9 Żółty Włókno 1
Włókno 10 Fioletowy Włókno 1
Włókno 11 Róża Włókno 1
Włókno 12 wodny Włókno 1

Właściwości kabla światłowodowego MPO

1. Tryb jednomodowy od 2,3 µm do 4,1 µm dla fluorku cyrkonu (ZrF4) lub 3,2 µm do 5,5 µm dla fluorku indu (InF3).
2. Transmisja z 285 nm do 4,5 µm dla fluorku cyrkonu (ZrF4) lub 310 nm do 5,5 µm dla fluorku indu (InF3).
3. Kompatybilny z belkami wyrównawczymi o widocznej długości fali.
4. Stosowane w spektroskopii, ochronie środowiska i medycynie.

Zastosowania kabli światłowodowych MPO


• Sieci teleinformatyczne.
• Sieci dostępu do systemu optycznego.
• Sieci szerokopasmowe / CATV.
• Połączenia urządzeń / przełączników.

Szczegóły kontaktu
PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Osoba kontaktowa: Sunny Sun

Tel: +8615820770771

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)