PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyKabel światłowodowy MPO

Kabel światłowodowy Multi Color MPO do sieci telekomunikacyjnych Strata 0,5 dB

Kabel światłowodowy Multi Color MPO do sieci telekomunikacyjnych Strata 0,5 dB

Multi Color MPO Fiber Optic Cable For Telecommunication Networks 0.5dB Loss

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: PUNO
Orzecznictwo: CE; SGS; IS09001-2015; ROHS; UL
Numer modelu: Kabel MPO do MPO

Zapłata:

Minimalne zamówienie: MOQ mówi 5 sztuk dla każdego przedmiotu
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Każdy Patch Patch jest indywidualnie zapakowany i oznakowany
Czas dostawy: 7-10 roboczy dzień roboczy dla realizacji
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 10000 sztuk miesięcznie
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Utrata wkładania: 0,5 dB Liczba włókien: 24 włókna
Tryb światłowodu: Tryb pojedyńczy; OS2 Nazwa: Kabel MPO do MPO
Średnica kabla: 3,0 mm Kolor kabla: Multi Color

Kabel światłowodowy Multi Color MPO do sieci telekomunikacyjnych Strata 0,5 dB

Zastosowania kabli światłowodowych MPO


• Sieci telekomunikacyjne.
• Sieci dostępu do systemu optycznego.
• Połączenia urządzeń / przełączników.

Właściwości kabla światłowodowego MPO

1. Tryb jednomodowy od 2,3 µm do 4,1 µm dla fluorku cyrkonu (ZrF4) lub 3,2 µm do 5,5 µm dla fluorku indu (InF3).
2. Transmisja z 285 nm do 4,5 µm dla fluorku cyrkonu (ZrF4) lub 310 nm do 5,5 µm dla fluorku indu (InF3).
3. Kompatybilny z belkami wyrównawczymi o widocznej długości fali.
4. Niskie straty współczynnika odbicia Fresnela: <4% na twarz.

Specyfikacja kabla światłowodowego MPO

Parametry Min Typowy Max Jednostka
Długość fali operacyjnej Tryb pojedynczy OS1 / OS2 1310/1550 nm
Utrata wkładania Single Mode Low Loss Min. 0,3 i maks. 0,5 dB
Strata zwrotna Tryb pojedyńczy 60
Typ włókna SMF-28e G652 i G657 Fibre
Typ złącza MPO / MTP ® , spełnia standardowe wymagania
Długość 1 metr lub dostosowana długość Liczniki

Tolerancja długości

L <1m ± 50 mm
1m <L <3m ± 100
3m <L <10m ± 200
L> 10m ± 3
Typ kurtki Kabel płaski / okrągły OFNP / OFNR
Średnica płaszcza 3,0 mm, 4,5 mm, 5,0 mm lub spełniają indywidualne wymagania mm
Kolor kurtki Żółty SMF-28e G652 i G657 Fibre

Parametry Jednostka Specyfikacja
Min Max
Niekontrolowane środowisko -40 +75
Kontrolowane środowisko -10 +60

Conn 1

Numer światłowodu

Kolor buforu

Conn 2

Numer światłowodu

Włókno 1 niebieski Włókno 1
Włókno 2 Pomarańczowy Włókno 1
Włókno 3 Zielony Włókno 1
Włókno 4 brązowy Włókno 1
Włókno 5 Szary Włókno 1
Włókno 6 Biały Włókno 1
Włókno 7 Czerwony Włókno 1
Włókno 8 czarny Włókno 1
Włókno 9 Żółty Włókno 1
Włókno 10 Fioletowy Włókno 1
Włókno 11 Róża Włókno 1
Włókno 12 wodny Włókno 1

PUNO wszystkie złącza nie są sobie równe. Skąd wiesz, czy twoi skoczkowie pójdą na odległość? Nasze wysokiej jakości komponenty i proces jakości są wspierane przez zespół ekspertów, którzy wiedzą, jak fundamentalne kable rozruchowe mają zapewnić niezawodne działanie sieci. Wykonujemy kopie zapasowe wszystkich naszych roszczeń za pomocą testów wydajności produktów i audytu naszego zakładu produkcyjnego przez Telcordia Technologies.

Szczegóły kontaktu
PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Osoba kontaktowa: Sunny Sun

Tel: +8615820770771

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)