PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyKable światłowodowe

Własne włókno jednokierunkowe z pojedynczym trybem, kable światłowodowe Uniboot Lc To Lc

Własne włókno jednokierunkowe z pojedynczym trybem, kable światłowodowe Uniboot Lc To Lc

Custom Made Duplex Single Mode Fiber , Uniboot  Fiber Patch Cables Lc To Lc

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: PUNO
Orzecznictwo: SGS; IS09001-2015; ROHS
Numer modelu: PN-9950

Zapłata:

Minimalne zamówienie: MOQ mówi 5 sztuk dla każdego przedmiotu
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Każdy kabel krosowy jest indywidualnie pakowany i oznakowany
Czas dostawy: 7-10 roboczy dzień roboczy dla realizacji
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram, MoneyGram
Możliwość Supply: 2300 sztuk na miesiąc
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Słowa kluczowe: Duplex Single Mode Fibre Średnica kabla: 2,0 mm
Kolor kabla: Kolorowe Liczba włókien: 2
Materiał kabla: LSZH Utrata wkładania: 0,35dB
Strata zwrotna: 35dB Port złącza: Dupleks LC / ST

Custom Duplex Single Mode Fiber, Uniboot Fibre Patch Cables Lc To Lc

Istnieją dwa podstawowe typy okablowania światłowodowego, jednomodowe i wielomodowe. Wymienione tu kable są wielomodowe, ale specjalna wersja zoptymalizowana laserowo. Kable te są produkowane przy użyciu procesu, który eliminuje anomalie produkcyjne i warunki, które powodują, że rdzenie szklane są podatne na dyspersję modalną, gdy odległość transmisji jest duża. Dyspersja modalna, jeśli jest to ekwiwalent optyczny EMI i powoduje zamieszanie na końcu odbiorczym. Binarne 1 i 0 nie mogą być rozróżniane. Kable światłowodowe Uniboot mają dwa włókna przenoszone przez pojedynczą osłonę o niższym profilu, co zmniejsza rozmiar i powierzchnię kabli w porównaniu ze standardowymi kablami światłowodowymi, ale nadal zapewnia niezawodne działanie standardowych złącz przemysłowych. Kable światłowodowe Uniboot zmniejszają wymagania dotyczące zarządzania kablami i umożliwiają lepszy przepływ powietrza.

Duplex Single Mode Fiber Specification

Warunki środowiska Min Max Jednostka
temperatura robocza -40 80
Temperatura przechowywania -25 70
Temperatura instalacji -5 50
Sferyczna wysokość włókna -90 +50 nm
% Testowane zespoły kabli 100%; Wstawianie i utrata powrotna, zgodnie ze specyfikacją GR.326
Wydajność
Trwałość złącza GR-326-CORE, pkt 4.4.3.8
Montaż Flex Wytrzymałość

GR-326-CORE, wydanie 4, luty 2010, pkt 4.4.3.2

OM3 - OM4 -

Odłączanie złącza > 10 funtów siły
Normy
Intermateability TIA / EIA-604-10
Zakończ czystość twarzy GR-326, sekcja 4.3
Środowiskowy Zgodny z RoHS

Okucie Ceramiczny
Materiał obudowy

LC, SC, ST: Composite (APC i UPC)

FC: mosiądz / nikiel (APC i UPC)

Kolor obudowy

UPC LC, UPC SC: Niebieski; APC LC, APC SC: Zielony

ST, FC: Metaliczny

Kolor buta

UPC LC, UPC SC, UPC FC, ST: niebieski / biały;

APC / LC, APC / SC, APC / FC: Zielony

Typowa utrata insercji (dB) 0,15
Maks. Utrata insercji (dB) UPC / APC LC, SC: 0,25; ST, UPC / APC FC: 0,4
Odbicie UPC: ≤ -55; APC: ≤ -65
Przemysł Trwałość - GR-326-CORE Wydanie 4

Przestrzeń ekologiczna OFNP
temperatura robocza -10 ° C do + 60 ° C (+14 ° F do + 140 ° F)

Kabel

Rodzaj

Błonnik

Kategoria/

Stopień

Kabel

Kurtka Płomień

Ocena

Kabel

Kurtka

Kolor

Zakręt

Promień

Zmiażdżyć

Odporność

(odwracalny)

Rozciągający

siła

Osłabienie

@ 1310 / 1550nm

RoHS

Zgodny

2,0 mm

Dupleks

9/125 mm

SMF / OS2

LSZH Żółty

ITU

G.657.A1

1000 N / 10 cm 300 N 0,35dB / 0,25B Y

Zgodność z normami

(1) Telcordia (dawniej Bellcore) GR-326-CORE Wymagania ogólne dla złączy optycznych jednomodowych i zespołów zworek.
(2) IEC 874-1 Ogólna specyfikacja dla złączy i kabli światłowodowych.
(3) ANSI / TIA-568-C.3, ISO / IEC 11801 wydanie 2, CENELEC EN 50173, UL94V-0.

Duplex Single Mode Fiber Features


(1) Zgodność z RoHS.
(2) Standardowe i niestandardowe konfiguracje.
(3) Spełnia standardy Telecordia-GR-326-CORE.

Duplex Single Mode Fibre Application

(1) Transmisja danych z dużą szybkością transmisji.
(2) Sieci telekomunikacyjne.
(3) Sieci przetwarzania danych.
(4) Aplikacje metra.

Duplex Fibre Optic Cable - Przewodnik zamawiania

Nr części Opis Długość (m)
PC-D4SD-001 VF45 - Kabel krosowy do kabli światłowodowych MTRJ SM Duplex 1
PC-D4SD-002 VF45 - Kabel krosowy do kabli światłowodowych MTRJ SM Duplex 2
PC-D4SD-003 VF45 - Kabel krosowy światłowodowy MTRJ MM Duplex 3

Złącze 1
LC Duplex UPC LC
SC Duplex UPC SC
ST Dupleks
FC Duplex UPC FC
APC / LC Duplex 8 ° Angle Polish LC
APC / SC Duplex 8 ° Angle Polish SC
APC / FC Duplex 8 ° Angle Polish FC

Szczegóły kontaktu
PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Osoba kontaktowa: Sunny Sun

Tel: +8615820770771

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)