PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyODF Fiber Optic Terminal Box

Wstępnie zakończona skrzynka światłowodowa ODF do okablowania wewnątrz budynków

Wstępnie zakończona skrzynka światłowodowa ODF do okablowania wewnątrz budynków

Pre Terminated ODF Fiber Optic Terminal Box For Indoor Structure Cabling

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: PUNO
Orzecznictwo: SGS; IS09001-2015; ROHS; UL
Numer modelu: Skrzynka światłowodowa ODF

Zapłata:

Minimalne zamówienie: MOQ mówi 5 sztuk dla każdego przedmiotu
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Każde zamknięcie splicowane jest indywidualnie zapakowane i oznakowane
Czas dostawy: 7 - 10 Biznesowy dzień roboczy dla realizacji
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 2300 sztuk na miesiąc
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Skrzynka światłowodowa ODF Tryb światłowodu: Tryb pojedyńczy; OS2
materiał: PC Plastic Kolor: Biały
Typ złącza: SC APC aplikacji: FTTH

Wstępnie zakończona skrzynka światłowodowa ODF do okablowania wewnątrz budynków

Własności światłowodowe w skrzynce zaciskowej ODF


● Zliczanie światłowodów do 48 rdzeni;
● Idealny do okablowania konstrukcji wewnętrznych, zwłaszcza instalacji poziomej w pomieszczeniach;
● Nadaje się do wcześniejszego zakończenia ze złączem lub zakończeniem pola;
● Mały promień gięcia, niewielka waga i niemetalowa struktura;
● Włókna oznaczone kolorami dla łatwej identyfikacji.

Specyfikacja terminala światłowodowego ODF

Pozycja Tryb pojedyńczy Wielomodowy Jednostka
Nazwa włókna G652D G657A1 G657A2 50/125 62,5 / 125 OM3 OM4
Średnica rdzenia światłowodowego 9,0 9,0 9,0 50,0 62,5 50,0 50,0 μm

Maksymalne tłumienie

@ 850nm

@ 1300 nm

@ 1310nm

@ 1550nm

≤ 0,4

≤ 0,3

≤ 0,4

≤ 0,3

≤ 0,4

≤ 0,3

≤3,0

≤1,0

≤3,0

≤1,0

≤3,0

≤1,0

≤3,0

≤1,0

dB / km

dB / km

dB / km

dB / km

Min. Przepełnione uruchomienie

(OFL) Przepustowość

@ 850nm

@ 1300 nm

≥500

≥500

≥200

≥200

≥1500

≥500

≥3500

≥500

MHz.km

MHz.km

Min. Promień Ben dinga (obciążenie) 20D 10D 15D 20D 20D 20D 20D mm
Min. Promień Ben ding (Unload) 10D 7.5D 7.5D 10D 10D 10D 10D

Kabel charakterystyk mechanicznych Jednostka
Liczba włókien 12 24 48 72 96 144 288 Rdzenie
OD (mm) 3,0 + -0,15 9,0 ± 0,5 9,0 ± 0,5 11,2 ± 0,5 13,5 ± 0,5 17,5 ± 0,5 21,0 ± 0,5 mm
Waga nominalna 72 78 79 126 178 285 455 kg / km
Max. Napięcie (krótkoterminowe) 150 300 600 1000 1000 1000 1000 N
Max. Napięcie (długoterminowe) 80 160 200 300 300 300 300 N
Max. Odporność na zgniatanie (krótkoterminowe) 500 1000 1000 1000 1000 1000 1000 N / 100mm 2
Max. Odporność na kruszenie (długotrwała) 150 300 300 300 300 300 300 N / 100mm 2

Wstępnie zakończone złączami na kablu mikro-wewnętrznym jest bardzo opłacalnym rozwiązaniem, oszczędzając miejsce w szafie i koszty pracy.

Szczegóły kontaktu
PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Osoba kontaktowa: Sunny Sun

Tel: +8615820770771

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)