PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyTłumik światłowodowy

Zielony 1 ~ 25dB Światłowodowy tłumik optyczny Styl jednokierunkowy / styl budowania

Zielony 1 ~ 25dB Światłowodowy tłumik optyczny Styl jednokierunkowy / styl budowania

Green 1~25dB Fiber Optical Attenuator Single Mode Plug Style / Buildout Style

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: PUNO
Orzecznictwo: SGS; IS09001-2015; ROHS; UL
Numer modelu: Tłumik światłowodowy

Zapłata:

Minimalne zamówienie: MOQ mówi 5 sztuk dla każdego przedmiotu
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Każdy tłumik optyczny jest indywidualnie pakowany i oznakowany
Czas dostawy: 7 - 10 Biznesowy dzień roboczy dla realizacji
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 200000 sztuk na miesiąc
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Złącze światłowodowe: Tłumik światłowodowy Kolor: Zielony
Tryb światłowodu: Tryb pojedyńczy Osłabienie: 1 ~ 25dB
Wilgotność: 95% RH Długość fali operacyjnej (nm): 1260 ~ 1620 (SM)

Zielony tłumik światłowodowy 1 ~ 25dB Styl pojedynczego wtyczki / styl budowania

Tłumiki światłowodowe to urządzenia, które zmniejszają (osłabiają) siłę sygnału światłowodowego w sieci światłowodowej. Tłumiki są zwykle stosowane, gdy sygnał docierający do odbiornika jest zbyt silny, a zatem może obezwładnić elementy odbiorcze. Może to nastąpić z powodu niezgodności między nadajnikami / odbiornikami (nadajnikami-odbiornikami, konwerterami mediów) lub dlatego, że konwertery mediów są zaprojektowane na znacznie większą odległość niż dla której są używane. Czasami tłumiki są również używane do testowania naprężeń łącza sieciowego poprzez stopniowe zmniejszanie siły sygnału (zwiększanie tłumienia dB) do momentu, aż łącze optyczne ulegnie awarii, określając w ten sposób istniejący margines bezpieczeństwa sygnału.

Szczegóły specyfikacji:

Wartości tłumienia 0 ~ 10 dB / 15dB / 20dB / 25dB / Określone
Typ polski PC UPC APC
Strata zwrotna 50dB 55dB 65dB
Typ złącza FC, SC, ST, LC, MU, E2000, MPO FC, SC, E2000, LC, MPO
Dokładność tłumienia <± 0,45 dB dla 0-10 dB, <± 1 dB dla 11-30 dB
Długość fali 850nm, 1310nm 1550nm, 1310nm i 1550nm
Pasmo ± 40 nm
temperatura robocza -40 ℃ ~ + 80 ℃
Temperatura przechowywania -55 ℃ ~ + 85 ℃
Materiał okucia Ceramiczny

Specyfikacja optyczna:

Parametr Rodzaj WL
Min. Rodzaj. Max. Jednostka
1

Operacyjny

Długość fali

Długość pasma pasma 1260 ~ 1360 i 1460 ~ 1580 nm
Długość fali odbicia 1610 ~ 1650 nm
2

Transmisja

Pasmo

IL ≤1,0 dB

@ 1260 ~ 1360

@ 1460 ~ 1580

3 ORL ≥18 @ 1260 ~ 1360
4 ≥17 @ 1460 ~ 1580
5

Odbicie

Pasmo

ORL ≤1,0 dB @ 1610 ~ 1650
6 IL ≥17 dB @ 1610 ~ 1650
7 PDL 0.3 dB
8 Marszczyć 0,5 dB
9 Światłowody G657A2

Najczęściej spotykaną wersją tłumików są, jak pokazano poniżej, jednostki męskie i żeńskie, często nazywane stylem wtykowym lub konstrukcyjnym. Te tłumiki wtykowe montuje się po prostu na jednym końcu kabla światłowodowego, umożliwiając podłączenie tego kabla do urządzenia odbiorczego lub panelu. Dysponujemy również tłumikami żeńskimi i żeńskimi (grodziowymi), często używanymi do montażu w panelach krosowych lub do łączenia dwóch kabli światłowodowych razem. Droższe, ale przydatne do testowania są zmienne tłumiki, które można regulować w zakresie od 1 dB do 30 dB. Możemy również tworzyć niestandardowe tłumiki w linii, w których tłumik jest wbudowany w światłowodowy kabel połączeniowy, zbudowany zgodnie ze specyfikacją. Oceny dB są miarą siły sygnału i czasami mogą być mylące. Poniższy wykres daje wyobrażenie o procentach tłumienia sygnału dla konkretnych wartości dB. Oceny dB są miarą siły sygnału i czasami mogą być mylące. Poniższy wykres daje wyobrażenie o procentach tłumienia sygnału dla konkretnych wartości dB.

Szczegóły kontaktu
PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Osoba kontaktowa: Sunny Sun

Tel: +8615820770771

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)