PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyTransceiver światłowodowy

Nadajnik-odbiornik światłowodowy dalekiego zasięgu z interfejsem Duplex LC 40 km

Nadajnik-odbiornik światłowodowy dalekiego zasięgu z interfejsem Duplex LC 40 km

Long Distance Fiber Optic Transceiver With LC Duplex Interface 40 Km

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: PUNO
Orzecznictwo: CE; SGS; IS09001-2015; ROHS; UL
Numer modelu: Nadajnik-odbiornik światłowodowy

Zapłata:

Minimalne zamówienie: MOQ mówi 5 sztuk dla każdego przedmiotu
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Każdy Patch Patch jest indywidualnie zapakowany i oznakowany
Czas dostawy: 7-10 roboczy dzień roboczy dla wysyłki
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 5000 sztuk na miesiąc
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Nadajnik-odbiornik światłowodowy Maksymalna szybkość transmisji danych: 100 Mbps
Długość fali: 1310nm Maksymalna odległość kabla: 40KM
Interfejs: Dupleks LC Funkcja: Długi dystans

Nadajnik-odbiornik światłowodowy dalekiego zasięgu z interfejsem Duplex LC 40 km

Transceiver światłowodowy z ddm Networking & Wireles jest produkowany przez PUNO i został dodany około września 2018 roku. Produkt jest sprzedawany w 1 sklepie internetowym w Republice Południowej Afryki w Cape Town, Johannesburg, Durban, Pretoria. Najlepsza cena za PUNO SFP-1000LX Gig Fiber SFP w Republice Południowej Afryki to R 3205 sprzedawany w Want it All i dostępny z bezpłatną wysyłką i dostawą w sklepie Check Check w celu uzyskania informacji o dostawie. Dostępne metody płatności to Visa, NetBanking, MasterCard. Moduły CFP 100GBASE oferują klientom opcje łączności 100 Gigabit Ethernet dla sieci centrów danych, agregacji rdzeni korporacyjnych i aplikacji transportowych dostawcy usług.

Własności światłowodowe z kluczem nadawczo-odbiorczym

Parametr Symbol Min. Typowy Max. Jednostka
Nadajnik
Pojemność wejściowa C I 10 pF
Okres zegara MDC T MDC 250 dziesięć tysięcy ns
MDIO Hold Time T przytrzymaj 10 ns
MDIO SetupTime T ustawienia 10 ns
GLB_ALM T glb_alm_ass 150 ms
T glb_alm_dea 150 ms

Parametr Symbol Min. Typowy Max. Jednostka Uwagi
Napięcie wejściowe V IH 0,84 1.5 V
V IL -0,3 0,36 V
Prąd upływu wejściowego I IN -100 100 uA
Napięcie wyjściowe V OH 1.0 1.5 V
V OL -0,3 0,2 V
Pojemność wejściowa C I 10 pF
Wprowadź zegar MDC f MDC 0.1 4 MHz
Okres zegara MDC T MDC 250 dziesięć tysięcy ns
MDIO Hold Time T przytrzymaj 10 ns
MDIO SetupTime T ustawienia 10 ns
GLB_ALM T glb_alm_ass 150 ms
T glb_alm_dea 150 ms

■ Aplikacja transceivera światłowodowego


● OTU4 4I1-9D1F
● 100GBASE-LR4 Ethernet
● Centrum danych

Dożywotnia gwarancja


Wszystkie produkty światłowodowe PUNO są w pełni objęte gwarancją na wady materiałowe i wykonawcze z dożywotnią gwarancją. Niniejsza gwarancja nie obejmuje szkód powstałych w wyniku wypadku, niewłaściwej pielęgnacji, niewłaściwego użytkowania, zaniedbania, normalnego zużycia lub naturalnego rozkładu kolorów i materiałów przez dłuższy czas i użytkowania.

Szczegóły kontaktu
PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Osoba kontaktowa: Sunny Sun

Tel: +8615820770771

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)