PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyTransceiver światłowodowy

Transceiver SFP 1 Gbe Sfp Sx Fiber / Oryginalny multimode Transceiver

Transceiver SFP 1 Gbe Sfp Sx Fiber / Oryginalny multimode Transceiver

SFP 1 Gbe Sfp Sx Fiber Transceiver / Original Multimode Fiber Transceiver

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: PUNO
Orzecznictwo: SGS; IS09001-2015; ROHS; UL
Numer modelu: Transceiver 1 Gbe Sfp Sx Fiber

Zapłata:

Minimalne zamówienie: MOQ mówi 100 sztuk dla każdego przedmiotu
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Każdy nadajnik-odbiornik optyczny jest indywidualnie zapakowany i oznakowany
Czas dostawy: 3 - 5 biznesowych dni roboczych dla wysyłki
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 7000 sztuk na miesiąc
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Współczynnik kształtu: SFP Szybkość przesyłania danych: 1 gbe
Długość fali: Nr Złącze: RJ45
Rodzaj kabla: Miedź Osiągnij odległość: 100M

Transceiver SFP 1 Gbe Sfp Sx Fiber / Oryginalny multimode Transceiver

PUNO jest odnoszącym sukcesy i wiodącym światowym producentem kompatybilnych transceiverów optycznych. Produkujemy i dostarczamy pełen zakres transceiverów Sfp Sx Fiber 1 Gbe, takich jak SFP Plus (SFP +), X2, XENPAK, XFP, SFP i GBIC. Wszystkie nasze transceivery optyczne są w 100% kompatybilne z głównymi markami, takimi jak Cisco, HP, Nortel, D-link, 3Com i są objęte dożywotnią gwarancją zastępczą.

Nadal mamy następujące elementy:

1. Konwerter mediów;
2. Seria światłowodów;
3. GEPON;
4. OLT;
5. ONU;
6. Patch cord;
7. Kabel;
8. Złącze.

Zgodność z przepisami

Certyfikat produktu Numer certyfikatu r Odpowiedni standard

TUV

R50135086

EN 60950-1: 2006 + A11 + A1 + A12 + A2

EN 60825-1: 2014

EN 60825-2: 2004 + A1 + A2

UL E317337

UL 60950-1

CSA C22.2 nr 60950-1-07

EMC CE AE 50285865 0001

EN 55022: 2010

EN 55024: 2010

FCC WTF14F0514417E 47 CFR PART 15 OCT. 2013
FDA / CDRH 1040.10
ROHS / 2011/65 / UE

Powyższy numer certyfikatu został zaktualizowany do czerwca 2014 r., Ponieważ niektóre certyfikaty będą aktualizowane co roku, takie jak FDA i ROHS. Aby uzyskać najnowsze informacje dotyczące certyfikacji, należy skontaktować się z PUNO.

Absolutne maksymalne oceny

Parametr Symbol Min. Max. Jednostka
Temperatura przechowywania Ts -40 +85
Temperatura obudowy operacyjnej Tc -10 +75
Napięcie zasilania Vcc -0,5 3.6 V
Wilgotność względna podczas pracy Pr.r. 5 85 %

Szczegóły kontaktu
PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Osoba kontaktowa: Sunny Sun

Tel: +8615820770771

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)