PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyKabel światłowodowy MTP

Wodoodporny kabel światłowodowy, wielożyłowy kabel krosowy MTP 50 / 125um

Wodoodporny kabel światłowodowy, wielożyłowy kabel krosowy MTP 50 / 125um

Waterproof Aqua Fiber Optic Cable , Multi - Core MTP Patch Cable 50/125um

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: PUNO
Orzecznictwo: CE; SGS; IS09001-2015; ROHS; UL
Numer modelu: Kabel światłowodowy Aqua

Zapłata:

Minimalne zamówienie: MOQ mówi 5 sztuk dla każdego przedmiotu
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Każdy Patch Patch jest indywidualnie zapakowany i oznakowany
Czas dostawy: 7-10 roboczy dzień roboczy dla realizacji
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, Western Union, MoneyGram, T / T
Możliwość Supply: 5000 sztuk na miesiąc
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Złącze 1: MTP Złącze 2: MTP
Tryb światłowodu: Wielomodowy; MMF; 50 / 125um Liczba włókien: 24
Rdzeń: Multi - Core Kurtka: LSZH

Wodoodporny kabel światłowodowy, wielożyłowy kabel krosowy MTP 50 / 125um

Wielożyłowe zespoły kabli PUNO MTP® umożliwiają szybkie rozmieszczenie okablowania szkieletowego o wysokiej gęstości w centrach danych i innych środowiskach o wysokiej przepustowości, co skraca czas instalacji i rekonfiguracji sieci. Służą do łączenia kaset, paneli lub fanoutów MTP®. Zespoły tułowia MTP® oferowane są w typach włókien w standardowych wersjach 12, 24 lub 48 rdzeniowych przy użyciu zwartej i wytrzymałej struktury mikrokabli. Kompaktowe kable optymalizują wykorzystanie kolei linowych i poprawiają przepływ powietrza. Te pnie MTP® są zbudowane z komponentów najwyższej jakości. Oferowane wersje Elite o niskich stratach charakteryzują się niską tłumiennością wtrąceniową w wymagających sieciach o dużej prędkości, w których budżety mocy są krytyczne.

40G: 1 x 12F MPO / MTP ® Tabela światłowodów
Kolor włókien MPO / MTP ® MPO / MTP ®
niebieski Rx Tx
Pomarańczowy Rx Tx
Zielony Rx Tx
brązowy Rx Tx
Nieużywany Nie dotyczy ................... Nie dotyczy
Nieużywany Nie dotyczy ................... Nie dotyczy
Nieużywany Nie dotyczy ................... Nie dotyczy
Nieużywany Nie dotyczy Nie dotyczy
Łupek Tx Rx
Biały Tx Rx
Czerwony Tx Rx
czarny Tx Rx

100G: 2 x 12F MPO / MTP ® Karta światłowodowa
Kolor włókien Top Row MPO / MTP ® Bottom Row MPO / MTP ®
Nieużywany Nie dotyczy ................. Nie dotyczy
Pomarańczowy Tx Rx
Zielony Tx Rx
brązowy Tx Rx
Szary Tx Rx
Biały Tx ................ Rx
Czerwony Tx ................ Rx
czarny Tx ................ Rx
Żółty Tx ................ Rx
Fioletowy Tx Rx
Róża Tx Rx
Nieużywany Nie dotyczy Nie dotyczy

Typ włókna (ISO / IEC 11801) 50 / 125um, OM4, Violet

Współczynnik tłumienia

[dB / km]

≤3,5 Max (850nm)

≤1,5 Max (1300nm)

≤ 2,7 Typ. (850 nm)

≤0,9 Typ. (1300 nm)

Minimalna przepustowość: przepełnione uruchomienie [Mhz-km]

≥1500 (850nm)

≥ 500 (1300 nm)

Minimalna przepustowość: laserowa efektywna przepustowość modalna [Mhz-km] ≥ 2000 (850 nm)

Materiał kurtki

Riser - OFNR

LSZH - Low Smoke Zero Halogen

Plenum - OFNP

■ Aplikacje kabli światłowodowych Aqua

• Połączenia o wysokiej gęstości dla: centrali telefonicznej i pętli lokalnej oraz komunikacji danych;
• Zapewnia połączenie dla równoległych nadajników i odbiorników optycznych.

Szczegóły kontaktu
PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Osoba kontaktowa: Sunny Sun

Tel: +8615820770771

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)