PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyKabel światłowodowy MTP

UPC To UPC MTP Patch Cord, High Density Solution Single Mode Fiber Jumpers

UPC To UPC MTP Patch Cord, High Density Solution Single Mode Fiber Jumpers

UPC To UPC MTP Patch Cord , High Density Solution Single Mode Fiber Jumpers

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: PUNO
Orzecznictwo: SGS; IS09001-2015; ROHS
Numer modelu: Patch Cord MTP

Zapłata:

Minimalne zamówienie: MOQ mówi 5 sztuk dla każdego przedmiotu
Szczegóły pakowania: Każdy kabel jest indywidualnie zapakowany i oznakowany
Czas dostawy: 7-10 roboczy dzień roboczy dla realizacji
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 3500 sztuk na miesiąc
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Patch Cord MTP Zaletą: Rozwiązanie o wysokiej gęstości
Kolor kabla: wodny Długość: 10FT
Złącze 1: MTP Złącze 2: MTP
Utrata wkładania: 0.50dB Strata zwrotna: 35dB
Kurtka kablowa: Plenum (OFNP) Typ polski: UPC do UPC

UPC To UPC MTP Patch Cord, High Density Solution Single Mode Fiber Jumpers
■ Opis patchcordu MTP
Patch Cord MTP dostępny jest tutaj jako wersja OM3 i OM4, przy czym max. szybkość transferu 40 Gbit / s oraz 100 Gbit / s można osiągnąć na odległość do 100 m lub 150 m (OM4). Te kable magistrali (kable krosowe) są fabrycznie wyposażone w męskie lub żeńskie złącza MTP. Złącza żeńskie MTP nadają się do stosowania w modułach QSFP + 850nm. Dzięki zasadzie plug and play kable te zapewniają komfortową instalację. Ze względu na doskonałą jakość wykonania są całkowicie chronione przed wpływami środowiska.

Wydajność transmisji światłowodowej
Wielomodowy Tryb pojedyńczy
Typ włókna

62,5 / 125μm
(850/1300 nm)

50 / 125μm
(850/1300 nm)

50 / 125μm
(850/1300 nm)

50 / 125μm
(850/1300 nm)

Tryb pojedyńczy
(1310/1383/1550 nm)

Nazwa ISO / IEC OM1 OM2 OM3 OM4 OS2
Maksymalne tłumienie (dB / km) 3,4 / 1,0 3.0 / 1.0 3.0 / 1.0 3.0 / 1.0 0,4 / 0,4 / 0,3 *
Maksymalne tłumienie (dB / km) 3,4 / 1,0 3.0 / 1.0 3.0 / 1.0 3.0 / 1.0 0,65 / 0,65 / 0,5 **
Przepustowość minimalnego przepełnienia (OFL) (MHx • km) 200/500 700/500 1500/500 1500/500 /

Minimalny efektywny modal
Przepustowość (MHx • km)

220 / - 950 / - 2000 / - 5350 / - /


■ Parametry pożarowe (dla kabla światłowodowego LSZH XLPE FR Jacket)

Generał
Trudnopalny IEC 60332-1, IEC 60332-2, IEC 60332-3, BS EN 50265, BS EN 50266
Ognioodporny BS EN ISO 4589-3 Załącznik A (FT> = 280ºC)
Niska pojemność dymu IEC 61034 1/2, BS EN 50268-2 Załącznik B (> = 60% przepuszczalności światła)
Wartości dla przepuszczalności światła BS EN 50268-2
Metoda badania wskaźnika tlenu BS EN ISO 4589-2, ASTMD-2863
Wolne od halogenu IEC 60754-1 / 2, BS EN 50267-2-3 Załącznik A (pH> = 4,3)


■ Specyfikacje światłowodowe

Test Max. Utrata insercji (dB) Max. Zmiana straty wtrąceniowej (dB) Min. strata zwrotna (dB)
Złącze 1 (MPO / PC) Złącze 2 (D LC / PC ) Złącze 1 (MPO / PC) Złącze 2 (D LC / PC )
Nowy produkt 0,7 0.3 / 20 35
Podczas testu, nie pod obciążeniem 0,8 0,5 0.3 20 35
Podczas testu pod obciążeniem / / 0,5 20 35
Koniec testu 0,8 0,5 / 20 35


■ Aplikacja patchcordu MTP
Kable krosowe i zespoły Fan-Out;
CATV i wideo;
Sieci danych i telekomunikacyjne;
Przemysłowy.
■ Funkcje patchcordu MTP
Ultra niskie wstawianie i odbicie wstecz;
Zgodny z RoHS;
Rozwiązanie o dużej gęstości.
■ Zgodność z patchcordem MTP
Telcordia GR-1435-CORD zgodny;
Dostępne obudowy z tworzywa sztucznego lub metalowe obudowy UL94 z certyfikatem V-0;
IEC 61754-7;
TIA / EIA 604-5A.

■ Charakterystyka klucza krosowego MTP
> 24 rdzenie Montaż wielu włókien;
> Dostępny tryb jednomodowy i wielomodowy;
> Nowy miniaturowy moduł Breakout - oszczędność miejsca w obszarze zarządzania poprawkami w tym samym czasie, zapewniając solidne i bezpieczne przejście między kablem a ogonami;
> Złącza żeńskie MTP / MPO do bezpośredniego połączenia z transceiverem QSFP +;
> Wybór typów płaszcza kablowego LSZH, OFNP, OFNR;
> Typy włókien to SM (G657A1), MM (OM3 / OM4).

■ Specyfikacje światłowodowe

Pozycja Tryb pojedyńczy Wielomodowy Jednostka
Nazwa włókna G652D G657A1 G657A2 50/125 62,5 / 125 OM3 OM4
Średnica rdzenia światłowodowego 9,0 mm 9,0 mm 9,0 mm 50,0 62,5 50,0 50,0 μm



Maksymalne tłumienie

@ 850nm
@ 1300 nm
@ 1310nm
@ 1550nm



≤ 0,4
≤ 0,3



≤ 0,4
≤ 0,3



≤ 0,4
≤ 0,3

≤3,0
≤1,0

≤3,0
≤1,0

≤3,0
≤1,0

≤3,0
≤1,0

dB / km
dB / km
dB / km
dB / km

Min. Przepełnione uruchomienie
(OFL) Przepustowość

@ 850nm
@ 1300 nm

≥500
≥500

≥200
≥200

≥1500
≥500

≥5500
≥500

MHz.km
MHz.km

Min. Promień Ben dinga (obciążenie) 20D 10D 15D 20D 20D 20D 20D mm
Min. Promień Ben ding (Unload) 10D 7.5D 7.5D 10D 10D 10D 10D mm


Jakość i standardy są podstawą PUNO . Dążymy do zapewnienia klientom wyjątkowych, zgodnych ze standardami produktów i usług. Firma PUNO przeszła wiele weryfikacji systemu jakości, takich jak ISO9001 i RoHS, ustanowiła międzynarodowy standaryzowany system zapewnienia jakości i ściśle wdrożyła znormalizowane zarządzanie i kontrolę w trakcie projektowania, rozwoju, produkcji, instalacji i serwisu. Używając jednomodowego światłowodu dupleksowego w transmisji na duże odległości, można szybko połączyć dwa przełączniki 10G z nadajnikami SFP +. Poniższy rysunek pokazuje dwa transceivery SFP + połączone kablem światłowodowym SMF.

Szczegóły kontaktu
PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Osoba kontaktowa: Sunny Sun

Tel: +8615820770771

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)