PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyTłumik światłowodowy

Tłumik światłowodowy FC do SC UPC Męski na żeński Rozbudować wielomodowe

Tłumik światłowodowy FC do SC UPC Męski na żeński Rozbudować wielomodowe

    • FC to SC UPC Fiber Optic Attenuator Male to Female Build Out Multimode
    • FC to SC UPC Fiber Optic Attenuator Male to Female Build Out Multimode
    • FC to SC UPC Fiber Optic Attenuator Male to Female Build Out Multimode
  • FC to SC UPC Fiber Optic Attenuator Male to Female Build Out Multimode

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: PUNO
    Orzecznictwo: SGS; IS09001-2015; ROHS; UL
    Numer modelu: PN-473577

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: MOQ mówi 5 sztuk za każdy przedmiot
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: Każdy Tłumik Optyczny jest pojedynczo pakowany i oznaczany etykietą
    Czas dostawy: 7-10 dni roboczych w celu dostarczenia
    Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Możliwość Supply: 20000 sztuk miesięcznie
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Wilgotność: 95% wilgotności względnej Osłabienie: 3dB
    Dokładność tłumienia: 0,5 dB materiał: PC z tworzywa sztucznego
    Tryb: Multimode Powrót straty: > 45dB
    Maksymalna moc: 200 mW

    5dB FC do SC Tłumik światłowodowy, męski na żeński Stworzony jednomodowo

    Nasze tłumiki używają zastrzeżonego typu domieszkowanego metalem włókna, które redukuje sygnał świetlny podczas jego przechodzenia. Ta metoda tłumienia zapewnia wyższą wydajność niż sploty światłowodowe lub przesunięcia światłowodu, które działają poprzez błędne ukierunkowanie zamiast pochłaniania sygnału świetlnego. Nasze tłumiki mogą działać w zakresach 1310, C i L. Oferując wysoką moc źródła światła, niezależność długości fal i poziomy tłumienia w zakresie od 1dB do 25dB, są odpowiednie do stosowania z długościami fali podwójnej 1310nm, 1550nm, 1250-1625nm i 1350 / 1550nm.

    Specyfikacja optyczna:

    Parametr Rodzaj WL
    Min. Rodzaj. Max. Jednostka
    1

    Operacyjny

    Długość fali

    Przesłać długość fali zespołu 1260 ~ 1360 i 1460 ~ 1580 nm
    Długość fali odbitej 1610 ~ 1650 nm
    2

    Transmisja

    Waveband

    IL ≤1,0 dB

    @ 1260 ~ 1360

    @ 1460 ~ 1580

    3 ORL ≥ 18 @ 1260 ~ 1360
    4 ≥ 17 @ 1460 ~ 1580
    5

    Odbicie

    Waveband

    ORL ≤1,0 dB @ 1610 ~ 1650
    6 IL ≥ 17 dB @ 1610 ~ 1650
    7 PDL 0.3 dB
    8 Marszczyć 0,5 dB
    9 Światłowody G657A2

    Temperatura robocza / wilgotność / przechowywanie:

    Nie. Parametr Specyfikacja Jednostki Uwaga
    3.1 Temperatura pracy -25 ~ + 65 -
    3.2 Temperatura pracy 5 ~ 95 % RH -
    3.3 Temperatura przechowywania -40 ~ + 85 -
    3.4 Temperatura przechowywania 5 ~ 95 % RH -

    Aplikacje:

    √ Telekomunikacja;
    √ Transmisja danych;
    √ Przyrządy testujące;
    √ Światłowodowe czujniki;
    √ Wielokanałowy;

    Wpisane cechy:


    (1) Przepuścić 1310 + 1550 nm i zatrzymać 1650 nm.
    (2) Zgodność z RoHS.
    (3) Kraty osadzone w włóknie, wolne od zanieczyszczeń środowiska.
    (4) Wysoka niezawodność, długa żywotność.
    (5) Współczynnik odbicia jest wysoki dla pasm, które muszą zostać zablokowane (powyżej 99,5%), w pobliżu całkowitego odbicia.
    (6) Korzystanie ze standardowej wspólnej struktury adaptera, łatwe połączenie.

    Szczegóły kontaktu
    PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

    Osoba kontaktowa: Sunny Sun

    Tel: +8615820770771

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)