PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyZespoły kabli światłowodowych

2 rdzenie NSN LC UPC Zespół kabla światłowodowego Multi Mode Type IP65 Waterproof

2 rdzenie NSN LC UPC Zespół kabla światłowodowego Multi Mode Type IP65 Waterproof

    • 2 Cores NSN LC UPC Fiber Cable Assembly Multi Mode Type IP65 Waterproof
    • 2 Cores NSN LC UPC Fiber Cable Assembly Multi Mode Type IP65 Waterproof
    • 2 Cores NSN LC UPC Fiber Cable Assembly Multi Mode Type IP65 Waterproof
  • 2 Cores NSN LC UPC Fiber Cable Assembly Multi Mode Type IP65 Waterproof

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: PUNO
    Orzecznictwo: SGS; IS09001-2015; ROHS; UL
    Numer modelu: PN-757565

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: MOQ mówi 5 sztuk za każdy przedmiot
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: Każdy kabel optyczny jest indywidualnie pakowany i oznaczany etykietami
    Czas dostawy: 7-10 dni roboczych w celu dostarczenia
    Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Możliwość Supply: 5000 sztuk na miesiąc
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Typ złącza: LC UPC Tryb światłowodowy: Multimode; OM3
    Kabel kurtki: LSZH Aqua OD kabla: 5,0 mm
    Kurtka kablowa: LSZH Kolor: Czarny kabel

    2 rdzenie IP65 Wodoodporne kable światłowodowe NSN LC UPC, wielomodowe

    Jako wiodący dostawca zaawansowanych komponentów światłowodowych, Molex oferuje szeroką gamę produktów, obejmującą pełną gamę rozwiązań optycznych od złącz, adapterów i kabli po backplanes i interkonekty o wysokiej gęstości. Doświadczenie i zasoby PUNO zapewniają klientom szeroką gamę projektów, produkcji i usług o wartości dodanej. Rozwiązania optyczne są dostępne dla centrum danych i rynków medycznych. Należy pamiętać, że ten dokument jest tworzony przy użyciu numerów części PUNO. Nie zadziała, jeśli tylko numery części wklejonych w pole listy są numerami części klienta.

    Szczegóły techniczne

    Typ włókna SM MM

    Złącze Tytpe

    MTRJ

    D4, FC, SC, ST, LC,

    E-2000, MU

    D4, FC, SC, ST, LC,

    E-2000, MU

    MTRJ
    Strata wtrąceniowa (typowa) ≤0,4dB ≤0,2dB ≤0,4dB ≤0,2dB
    Strata wtrąceniowa (Max) ≤0,5dB ≤0. 3dB ≤0,3dB ≤0,5dB

    Return Loss (typowe)

    PC ≥50dB
    APC ≥65dB
    UPC ≥55dB ≥55dB
    Trwałość godowa ≤0,2dB
    Trwałość ≥ 1000 razy
    Temperatura przechowywania - 40 ℃ ~ + 85 ℃

    Wymiary

    Średnica kabla 5,0 mm
    Kolor kurtki Czarny lub dostosowany
    Złącze LC
    Polerowanie typu UPC
    Typ włókna G657A1, SM, tryb pojedynczy
    Długość kabla 1m / 10ft

    Connectotrs
    SMF (Low Loss) SMF (standardowa utrata) MMF
    Utrata wstawki 0.10dB (typowy) 0.35dB (Max) 0,25 dB (typowy 0,75dB (maks.) 0.10dB (typowy) 0.25dB (Max)
    Powrót straty > 60dB > 60dB > 60dB > 60dB > 60dB > 60dB
    Pojedyncze złącza światłowodowe
    Utrata wstawki 0,15 dB (typowy) 0,30dB (maks.) 0.10dB (typowy) 0,25 dB (maks.)
    Powrót straty > 65dB (APC) > 55 dB (UPC) > 30dB (PC) > 30dB (PC)

    Cecha

    Idealne do trudnych zastosowań zewnętrznych, optyczne zespoły przemysłowe zapewniają zgodność z innymi zgodnymi systemami złączy i zapewniają łatwe łączenie z praktycznie każdym aktywnym urządzeniem.

    Podanie

    Zastosowania wewnętrzne i zewnętrzne.
    Podłączenie sprzętu łączności zewnętrznej i wojskowej.
    Pole naftowe, połączenie komunikacyjne w kopalni.
    Dalekopasmowa bezprzewodowa stacja bazowa.

    Szczegóły kontaktu
    PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

    Osoba kontaktowa: Sunny Sun

    Tel: +8615820770771

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)