PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySprzęt do testowania światłowodów

Ręczny tester światłowodowy 1310 / 1550nm Tester źródła światła

Ręczny tester światłowodowy 1310 / 1550nm Tester źródła światła

    • Handheld 1310 / 1550nm Fiber Optic Test Equipment Light Source Tester
    • Handheld 1310 / 1550nm Fiber Optic Test Equipment Light Source Tester
    • Handheld 1310 / 1550nm Fiber Optic Test Equipment Light Source Tester
  • Handheld 1310 / 1550nm Fiber Optic Test Equipment Light Source Tester

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: PUNO
    Orzecznictwo: SGS; IS09001-2015; ROHS; UL
    Numer modelu: PN-9953

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: MOQ mówi 100 sztuk za każdy przedmiot
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: Każda z nich jest indywidualnie pakowana i oznaczana etykietami
    Czas dostawy: 5 - 7 dni roboczych w przypadku wysyłki
    Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Możliwość Supply: 200000 sztuk na miesiąc
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Długość fali: 1310 / 1550nm Urządzenie emitujące światło: FP-LD
    Modulacja (Hz): CW / 2 (650nm) / 270 Moc wyjściowa: 20 mW
    Czas pracy akumulatora: 45 (h) Włókna typu: SM MM Dostępny

    Podręczny sprzęt do badań światłowodowych 1310 / 1550nm, światłowód Źródło światła

    Tego rodzaju ręczne źródło światła światłowodowego lub pomiar strat wtrąceniowych w jednomodowych łączach światłowodowych w połączeniu z miernikiem mocy optycznej.

    Szczegóły techniczne

    Typ instrumentu SG13WD15
    Długość fali 1310 / 1550nm
    Urządzenie emitujące światło FP-LD
    Moc wyjściowa (dBm) - 6 ~ -7 (1310/1550nm),> 0 (650nm)
    Modulacja (Hz) CW / 2 (650nm) / 270, 1K, 2K (1310nm / 1550nm)
    Typ włókna SM, MM
    Typ interfejsu FC / PC
    Temperatura robocza (℃) -10 ~ +60
    Temperatura przechowywania (℃) - 25 ~ + 70
    Czas automatycznego wyłączenia 10 minut)
    Czas pracy akumulatora 45 (h)
    Wymiary (mm) 172 × 82 × 33
    Zasilacz Trzy alkaliczne baterie 1,5 V AA
    Waga (g) 295

    Wymiary 18,5 x 4,8 x 3,0 cm
    Kolor czarny
    Adapter SC APC
    Waga 0,2 kg (0,45 funta)
    Powiększenie pola widzenia 100X (FOV) 1050 μm
    Powiększenie w powiększeniu 200X 900 μm
    Filtr tłumiący w podczerwieni (IR) Wbudowany
    Sterownica Przełącznik kołyskowy: I = Ukośny; II = Współosiowy; POZA
    Źródło prądu Trzy baterie LR44
    Żywotność LED 10 000 godzin
    Gwarancja 5 lat

    Interfejs danych

    VOF-S8V-T / RF 8 kanałów wideo ↑, FC, 20 km, 1 kanał wyjścia wideo.
    VOF-S8V1D-T / RF 8 kanałów wideo ↑ + 1 kanał danych ↓, FC, 20 km, 1 kanał wyjścia wideo, 1 kanał danych wejściowych.
    VOF-S8V1A-T / RF 8-kanałowe wideo ↑ + 1-kanałowe audio ↑, FC, 20 km, 1-kanałowe wyjście wideo, 1-kanałowe wyjście audio
    VOF-S8V1D1A-T / RF 8-kanałowe wideo ↑ + 1-kanałowe ↓ + 1-kanałowe audio ↑, FC, 20-kilometrowe, 1-kanałowe wyjście wideo, 1-kanałowe wejście danych, 1-kanałowe wyjście audio.

    funkcje


    1. Zapewnia 1 ~ 4 długości fal wyjściowych, które mogą być opcjonalne w zależności od potrzeb klientów;
    2. CW, sygnał wyjściowy o modulacji 2 Hz przy 650 nm i CW, 270 Hz, 1 KHz, sygnał 2KHz na innych długościach fal;
    3. Wysoka stabilność mocy wyjściowej;
    4. Stabilna długość fali wyjściowej;
    5. Podświetlany wyświetlacz LCD obsługuje tryb nocny;
    6. Kompaktowy rozmiar i przyzwoity wygląd;
    7. Duży wyświetlacz LCD, łatwa obsługa.

    Szczegóły kontaktu
    PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

    Osoba kontaktowa: Sunny Sun

    Tel: +8615820770771

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)