PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyAdaptery światłowodowe

MU Single Mode Simplex Adaptery światłowodowe 0,35 dB z rurką tulejową obudowy beżowej

MU Single Mode Simplex Adaptery światłowodowe 0,35 dB z rurką tulejową obudowy beżowej

    • MU Single Mode Simplex Fiber Optic Adapters 0.35dB With Beige Housing Sleeve Tube
    • MU Single Mode Simplex Fiber Optic Adapters 0.35dB With Beige Housing Sleeve Tube
    • MU Single Mode Simplex Fiber Optic Adapters 0.35dB With Beige Housing Sleeve Tube
  • MU Single Mode Simplex Fiber Optic Adapters 0.35dB With Beige Housing Sleeve Tube

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: PUNO
    Orzecznictwo: SGS; IS09001-2015; ROHS; UL
    Numer modelu: PN-88479

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: MOQ mówi 5 sztuk za każdy przedmiot
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: Każdy łącznik optyczny jest pojedynczo pakowany i oznaczany etykietą
    Czas dostawy: 7-10 dni roboczych w celu dostarczenia
    Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Możliwość Supply: 200000 sztuk na miesiąc
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Styl połączenia: MU UPC styl: Połączenie MU
    Liczba włókien: Simplex Kolor: Beżowy
    Utrata wstawki: 0,35 dB Utrata refleksji: 55 dB

    Uniwersalny adapter światłowodowy MU, jednomodowy, rękawa tulejowego z osłoną beżową 0,35 dB

    Oferujemy kilka rodzajów adaptera MU, które są bardziej kompaktowe i przyjazne dla użytkownika. Jego konstrukcja zapewnia połączenie między złączami MU / PC, które zajmują mniej miejsca. Dostępne są jednostki MU typu single-mono, Duplex i Simplex.

    Korzyści:


    1. Złącza MU Connector Mule;
    2. Kobieta do kobiety;
    3. Dupleks;
    4. Wielomodowy;
    5. Brązowy rękaw;
    6. Aqua.

    Specyfikacja techniczna:

    Kategoria Specyfikacja
    Dotyczy Projekt FTTH
    Tryb światłowodowy Multimode
    Polski typ UPC
    Wymiar 55 mm
    Mieszkaniowy Beżowy plastik PC
    Materiał okuć Ceramiczny (cyrkon)
    Czas operacji S Około 50 (bez cięcia włókien)
    Utrata wstawki dB ≤ 0,50
    Strata wstawki Typowa wartość dB ≤ 0,30
    Powrót straty dB ≥ 45,0
    Siła mocowania nagiego włókna N ≥ 5
    Wytrzymałość na rozciąganie N ≥ 50
    Wielokrotnego użytku Czas ≥ 10 razy
    temperatura robocza -40 ~ + 75
    Wytrzymałość na rozciąganie w trybie on-line (10N) dB ΔIL≤ 0,3
    Wytrzymałość mechaniczna (500 razy) dB ΔIL≤ 0,3

    Test upuszczenia

    (wysokość drop-off4m, raz na kierunek, całkowicie 3 razy)

    dB ΔIL≤ 0,3
    Zgodność TIA / EIA 604-3

    Funkcje:

    Typ połączenia: LC do LC;
    Obudowa: Red PC Plastic;
    Telekomunikacja: Dupleks;
    Połączenie danych: wielomodowe; OM4;
    Rękaw: cyrkonia;
    Styl: połączenie LC;
    Kobieta do kobiety;
    Kolor: biała czapka.

    Jakość i standardy są podstawą PUNO. Naszym celem jest dostarczanie klientom wyjątkowych produktów i usług zgodnych ze standardami. Przeszedł wiele weryfikacji systemów jakości, takich jak ISO9001 i RoHS, ustanowił międzynarodowy, znormalizowany system zapewnienia jakości i ściśle wdrożył standardowe zarządzanie i kontrolę w trakcie projektowania, rozwoju, produkcji, instalacji i serwisu.

    Intermatability:


    W przypadku użycia włókna PM strata wtrąceniowa wzrośnie do ponad 1,0 dB. Aby dopasować włókno PM, zalecamy użycie naszych dopasowanych kołnierzy z włókna PM sprzedawanych poniżej.

    Szczegóły kontaktu
    PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

    Osoba kontaktowa: Sunny Sun

    Tel: +8615820770771

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)