PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyAdaptery światłowodowe

Hybrydowe adaptery światłowodowe ST do LC Hybrydowe Simplex Single Duplex Plastic Type

Hybrydowe adaptery światłowodowe ST do LC Hybrydowe Simplex Single Duplex Plastic Type

    • ST to LC Hybrid Simplex Metal Fiber Optic Adapters Single Mode Duplex Plastic Type
    • ST to LC Hybrid Simplex Metal Fiber Optic Adapters Single Mode Duplex Plastic Type
    • ST to LC Hybrid Simplex Metal Fiber Optic Adapters Single Mode Duplex Plastic Type
  • ST to LC Hybrid Simplex Metal Fiber Optic Adapters Single Mode Duplex Plastic Type

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: PUNO
    Orzecznictwo: SGS; IS09001-2015; ROHS; UL
    Numer modelu: PN-884742

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: MOQ mówi 5 sztuk za każdy przedmiot
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: Każdy łącznik optyczny jest pojedynczo pakowany i oznaczany etykietą
    Czas dostawy: 7-10 dni roboczych w celu dostarczenia
    Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Możliwość Supply: 200000 sztuk na miesiąc
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Złącze 2: ST Male Polski styl: APC
    Liczba włókien: Dupleks Tryb światłowodowy: Tryb pojedyńczy; OS2
    Utrata wstawki: 0,5 dB Utrata refleksji: 50 dB

    Hybrydowe adaptery światłowodowe ST do LC Hybrydowe Simplex, Single-Duplex Plastic Type

    Hybrydowy adapter światłowodowy ST-LC to specjalny rodzaj adaptera światłowodowego, który umożliwia precyzyjne łączenie różnych typów światłowodów. Został specjalnie zaprojektowany do włączenia modelu Small Form Factor ST do skonfigurowanego środowiska LC. Kompaktowa konstrukcja umożliwia operatorom sieci obniżenie kosztów dzięki oszczędności miejsca i wyeliminowanie kabli hybrydowych.

    ■ Wpisane charakterystyki:


    ● Zgodny z IEC 61754-15;
    ● Tuleja prowadząca o wysokiej precyzji;
    ● Mała strata wtrąceniowa i wysoka możliwość ponownego połączenia;
    ● Zgodny z RoHS, REACH SvHC;
    ● Dostępne tylko w trybie simpleks.

    Specyfikacja techniczna:

    Parametry Dane techniczne Jednostka
    Środkowa długość fali (λc) 1550 nm
    Pasmo ± 20 nm
    Zakres działania fal 1280-1400 nm
    Konfiguracja 1X2, (port 1 → 2, 2 → 3)
    Typ. Strata wtrąceniowa (λc, port 1 → 2, 2 → 3) 1.2 dB
    Max. Strata wtrąceniowa (λc, port 1 → 2, 2 → 3) 1.5 dB
    Typ. Izolacja (port 2 → 1, 3 → 2) 36 dB
    Min. Izolacja (port 2 → 1, 3 → 2) 32 dB
    Max. PDL 0,15 dB
    Max. PMD 0,1 ps
    Min.Cross Talk (port 1 → 3) 50 dB
    Min. Kierunkowość 50 dB
    Min. Powrót straty 50 dB
    Max. Moc optyczna (fala ciągła) 500 (wyższa jest dostępna na życzenie) mW
    Max. Obciążenie rozciągające 5 N
    Typ włókna SMF-28e Fibre
    temperatura robocza -5 do +70
    Temperatura przechowywania -40 do +85
    Rozmiar paczki 5,5 × L50 mm

    Uwaga

    Powyższe specyfikacje dotyczą urządzenia bez złącza. W przypadku urządzeń ze złączami, IL będzie o 0.3dB wyższe, a RL będzie o 5 dB niższe.

    Ceramiczny Brąz fosforowy Zgodność
    Wtrącenia wtrąceniowe (Typ) 0,12 dB 0,17 dB IEC 61300-3-4
    Trwałość godowa 300 IEC 61300-2-2
    Gniazdo Siła retencji 5N - 6N IEC 61754-20
    Temperatura robocza -25 do +70, 12 cykli IEC 61300-2-22

    Rodzaj Prosto Split
    Tryb pojedyńczy Ceramiczny
    Multimode Brąz fosforowy

    Wciąż oferujemy gamę wysokiej jakości adapterów E2000, które mają precyzyjne tuleje wyrównujące, zapewniające niezawodność i lepszą możliwość ponownego podłączenia. Każde złącze E2000 ma wbudowany mechanizm do otwierania przesłony i prowadzenia tulei w tulei ustawczej. Adaptery E2000 są wyposażone w ceramiczne tuleje dla jednomodowych i brązowo-brązowych rękawów dla wielomodowych. Obudowa dostępna jest w różnych kolorach i opcjonalnej bryle bez kołnierza.

    Intermatability:


    W przypadku użycia włókna PM strata wtrąceniowa wzrośnie do ponad 1,0 dB. Aby dopasować włókno PM, zalecamy użycie naszych dopasowanych kołnierzy z włókna PM sprzedawanych poniżej.

    Szczegóły kontaktu
    PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

    Osoba kontaktowa: Sunny Sun

    Tel: +8615820770771

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)