PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyTransceiver światłowodowy

850nm LC Duplex SFP Transceiver światłowodowy Wielomodowe wsparcie DOM

850nm LC Duplex SFP Transceiver światłowodowy Wielomodowe wsparcie DOM

    • 850nm LC Duplex SFP Fiber Optic Transceiver Multimode DOM Support
    • 850nm LC Duplex SFP Fiber Optic Transceiver Multimode DOM Support
    • 850nm LC Duplex SFP Fiber Optic Transceiver Multimode DOM Support
  • 850nm LC Duplex SFP Fiber Optic Transceiver Multimode DOM Support

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: PUNO
    Orzecznictwo: CE; SGS; IS09001-2015; ROHS; UL
    Numer modelu: PN-84836

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: MOQ mówi 100 sztuk za każdy przedmiot
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: Każdy transceiver jest indywidualnie pakowany i oznaczany etykietą
    Czas dostawy: 7-10 Dzień Roboczy dla Dostarczania
    Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Możliwość Supply: 200000 sztuk na miesiąc
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Oryginalne oprogramowanie Cisco: SFP-10G-LR Rodzaj formularza: SFP +
    Długość fali: 1310nm Maksymalna odległość kabla: 10 km
    Maksymalna szybkość transmisji danych: 10,3125 Gb / s Wsparcie dla DOM: Tak

    Multimode 850nm LC Duplex SFP Transceiver światłowodowy, pakiet modułowy 10 km

    Wbudowane transceivery LC typu small form factor zapewniają projektantom systemów produkty do implementacji sieci FDDI / Fast Ethernet z warstwami fizycznymi DMI i SONET OC-3 (SDH STM-1) do bankomatów i innych usług.

    Aplikacje

    1. Automatyzacja stacji elektroenergetycznych

    2. HVDC
    3. Sieci przemysłowe w oparciu o światłowód wielomodowy

    Absolutne maksymalne oceny

    Parametr Symbol Minimum Maksymalny Jednostki
    Temperatura przechowywania Tst -40 +85 DO
    Napięcie zasilania Vcc 0 +3.6 V
    Działająca wilgotność względna RH 0 85 %

    Środowisko pracy

    Parametr Symbol Min Typowy Max Jednostka
    Napięcie zasilania Vcc 3.15 3,45 V
    Temperatura obudowy roboczej Reklama w telewizji Tc -5 +70 DO
    Rozpraszanie mocy 1 W
    Szybkość przesyłania danych 10.312 Gbps

    Charakterystyka optyczna

    Parametr Symbol Min. Typ. Max. Jednostki
    Sekcja nadajnika
    Środkowa długość fali λo 1290 1310 1310 nm
    Tłumienie trybu bocznego SMSR 35 - - dB
    Średnia moc wyjściowa Po -8 - +0,5 dBm
    Współczynnik ekstynkcji Er 3.5 - - dB
    Kara za rozproszenie 3.2 dB
    Hałas o względnej intensywności RIN 12 OMA -128 dB / Hz
    Całkowity jitter Tj IEEE 802.3ae
    Sekcja odbiornika
    Środkowa długość fali λo 1310 nm
    czułość odbiornika Rsen -12,5 dBm
    Podkreślona czułość Rsen -10,5 dBm
    Przeciążenie odbiornika Rov 0 dBm
    Powrót straty 12 dB
    LOS Assert LOS A -25 dBm
    LOS Deser LOS D -16 dBm
    Histereza LOS 0,5 4

    Pakiet transceiver jest kompatybilny z MSA Small Form Pluggable (SFP) z opcją LC duplex connector. Możliwość podłączania na gorąco pakietu SFP pozwala na zainstalowanie modułu nawet wtedy, gdy host jest w trybie online i działa. Transceiver wymaga zasilacza prądu stałego o napięciu 3,3 V dla optymalnej wydajności.

    Szczegóły kontaktu
    PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

    Osoba kontaktowa: Sunny Sun

    Tel: +8615820770771

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)