PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyKable AOC i DAC

2 km 10G SFP + AOC Aktywny kabel optyczny Kompatybilny kabel LC 40G

2 km 10G SFP + AOC Aktywny kabel optyczny Kompatybilny kabel LC 40G

    • 2km 10G SFP + AOC Active Optical Cable Compatible 40G Cables LC Connector
    • 2km 10G SFP + AOC Active Optical Cable Compatible 40G Cables LC Connector
    • 2km 10G SFP + AOC Active Optical Cable Compatible 40G Cables LC Connector
  • 2km 10G SFP + AOC Active Optical Cable Compatible 40G Cables LC Connector

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: PUNO
    Orzecznictwo: SGS; IS09001-2015; ROHS; UL
    Numer modelu: PN-022

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: MOQ mówi 5 sztuk za każdy przedmiot
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: Każdy kabel połączeniowy jest indywidualnie pakowany i oznaczany etykietą
    Czas dostawy: 7-10 Dzień Roboczy dla Dostarczania
    Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Możliwość Supply: 2300 sztuk na miesiąc
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Materiał kurtki: PVC (OFNR) Średnica kabla: 3,0 mm
    Długość kabla: 5 m (16,4 stopy) Złącze: LC
    Protokoły: 40G InfiniBand 8x DDR, 4x QDR, 10G / 40Gigabit Ethernet, Fibre Channel Temperatury: 0 do 70 ° C (32 do 158 ° F)

    2 km 10G SFP + kabel AOC i DAC Kompatybilny kabel aktywny 40 G Kabel aktywny

    SFP + DAC (kabel bezpośredniego mocowania), zwany także kablem SFP + DAC twinax lub SFP +, bezpośrednio z kablem miedzianym, jest stałym zestawem o stałej długości, a moduły złączy SFP + są na stałe przymocowane do każdego końca kabla. Łącząc dwa gniazda SFP + bezpośrednio, SFP + DAC skutecznie eliminuje kosztowne optyczne transceivery wymagane przez urządzenie i znacznie zmniejsza zużycie energii, opóźnienia i czas instalacji. W międzyczasie wykorzystuje rozszerzone złącze SFP + do przesyłania danych do 10 Gb / s za pośrednictwem pary nadajników i odbiorników za pośrednictwem cienkiego kabla twinax. Dzięki temu SFP + DAC stał się zoptymalizowanym wyborem dla nowoczesnych, szybkich, 10-gigabitowych aplikacji Ethernet krótkiego zasięgu.

    Absolutne maksymalne oceny

    Parametr Symbol Min Max Jednostka
    Temperatura przechowywania TST -20 85 ºC
    Względna wilgotność RH 0 85 %
    Temperatura pracy obudowy TOPC 0 70 ºC
    Napięcie zasilania VCC -0,3 3.6 V


    Zalecane warunki pracy

    Parametr Symbol Min Typowy Max Jednostka
    Temperatura obudowy roboczej T A 0 +70 ºC
    Napięcie zasilania VCC 3.13 3.3 3,47 V
    Prąd zasilania Icc 300 mama
    Szybkość transmisji kanału dr - 25,78125 Gbps


    Pasywny SFP + DAC
    Pasywny SFP + DAC nie zawiera elementów elektrycznych, dlatego nie wymaga bezpośredniej mocy do działania. Urządzenie sieciowe musi więc obsługiwać funkcje przetwarzania sygnałów. Po wstawieniu modułu SFP +, sprzęt sieciowy kompatybilny z pasywnym SFP + DAC odczytuje typ modułu, a kondycjonowanie sygnału jest aktywowane tylko wtedy, gdy wykryty zostanie pasywny SFP + DAC. Pasywny SFP + DAC może pozwolić sobie na długość od 0,5 m do 7 m, ale jest bardziej podatny na degradację z powodu tłumienia i przesłuchu.

    Aktywny SFP + DAC
    Aktywny SFP + DAC potrzebuje mocy prądu stałego do integracji obwodów przetwarzania sygnałów w swoich wbudowanych złączach. To jeden z powodów, dla których aktywny SFP + DAC jest zwykle droższy niż pasywny SFP + DAC. Aktywny SFP + DAC ma chip krzemowy poprawiający wydajność kabla. Dzięki temu kable mogą być mniejsze, cieńsze, dłuższe i szybciej przesyłać dane. Zapewnia długość ponad 7m.



    Szczegóły kontaktu
    PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

    Osoba kontaktowa: Sunny Sun

    Tel: +8615820770771

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)