PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyKable AOC i DAC

Aktywny kabel optyczny 40Gpbs Światłowodowy kabel optyczny OM3 Cisco 40G LC

Aktywny kabel optyczny 40Gpbs Światłowodowy kabel optyczny OM3 Cisco 40G LC

    • 40Gpbs Fiber Optic Active Optical Cable OM3 Cisco Compatible 40G LC Optical Cable
    • 40Gpbs Fiber Optic Active Optical Cable OM3 Cisco Compatible 40G LC Optical Cable
    • 40Gpbs Fiber Optic Active Optical Cable OM3 Cisco Compatible 40G LC Optical Cable
  • 40Gpbs Fiber Optic Active Optical Cable OM3 Cisco Compatible 40G LC Optical Cable

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: PUNO
    Orzecznictwo: SGS; IS09001-2015; ROHS; UL
    Numer modelu: PN-018

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: MOQ mówi 5 sztuk za każdy przedmiot
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: Każdy kabel AOC jest indywidualnie pakowany i oznaczany etykietą
    Czas dostawy: 10-15 dni roboczych do wysyłki
    Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Możliwość Supply: 1500 sztuk miesięcznie
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Włókna typu: MM, OM3 Średnica kabla: 3,0 mm
    Kolor kabla: wodny Typ złącza: SFP +
    Nadajnik danych: 40 Gpbs Długość: 7 metrów

    40Gpbs Światłowody Kable AOC i DAC OM3 Cisco Kompatybilny kabel optyczny LC 40G

    Aktywny kabel optyczny (AOC) to technologia okablowania, która przyjmuje takie same wejścia elektryczne jak tradycyjny kabel miedziany, ale wykorzystuje światłowód "między złączami". AOC wykorzystuje konwerter elektryczno-optyczny na końcach kabli, aby poprawić szybkość i odległość kabla bez utraty zgodności ze standardowymi interfejsami elektrycznymi. Moduł ten jest przeznaczony do pracy w systemach światłowodowych wielomodowych o nominalnej długości fali 850 nm. Interfejs elektryczny wykorzystuje 20 złączy stykowych.

    Absolutne maksymalne oceny

    Parametr Symbol Min Max Jednostka
    Temperatura przechowywania TST -20 85 ºC
    Względna wilgotność RH 0 85 %
    Temperatura pracy obudowy TOPC 0 70 ºC
    Napięcie zasilania VCC -0,3 3.6 V


    Zalecane warunki pracy

    Parametr Symbol Min Typowy Max Jednostka
    Temperatura obudowy roboczej T A 0 +70 ºC
    Napięcie zasilania VCC 3.13 3.3 3,47 V
    Prąd zasilania Icc 300 mama
    Szybkość transmisji kanału dr - 25,78125 Gbps


    Wpisane cechy

    √ Forma SFP28 podłączana na gorąco;
    √ Obsługuje szybkość transmisji danych 25 Gbps;
    √ Maksymalna długość łącza 70m na ​​OM3 MMF i 100m na ​​OM4 MMF;
    √ 850nm laser VCSEL i fotodetektor PIN;
    √ Uchwyt z prowadzeniem (chłodzony powietrzem / wodą);
    √ Wewnętrzny CDR na kanale nadajnika i odbiornika;
    √ Pojedynczy zasilacz 3.3V;
    √ Straty mocy <1W;
    √ Funkcje diagnostyki cyfrowej są dostępne poprzez interfejs I2C;
    √ Zgodny z RoHS-6;
    √ Zakres temperatur obudowy: 0 ° C do 70 ° C.

    Aplikacje

    √ 25GBASE-SR Ethernet
    √ InfiniBand QDR, SDR, DDR
    √ Serwery, przełączniki, karty pamięci i karty hosta



    Szczegóły kontaktu
    PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

    Osoba kontaktowa: Sunny Sun

    Tel: +8615820770771

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)