PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyZłącze światłowodowe instalowane w terenie

Złącze światłowodowe 2,0 X 3,0 mm, złącze LC APC

Złącze światłowodowe 2,0 X 3,0 mm, złącze LC APC

    • 2.0 X 3.0mm Field Installable Fiber Optic Connector , LC APC Fiber Connector
    • 2.0 X 3.0mm Field Installable Fiber Optic Connector , LC APC Fiber Connector
    • 2.0 X 3.0mm Field Installable Fiber Optic Connector , LC APC Fiber Connector
  • 2.0 X 3.0mm Field Installable Fiber Optic Connector , LC APC Fiber Connector

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: PUNO
    Orzecznictwo: CE; SGS; IS09001-2015; ROHS; UL
    Numer modelu: PN-43475

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: MOQ mówi 100 sztuk za każdy przedmiot
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: Każde złącze jest pojedynczo pakowane i oznaczane etykietą
    Czas dostawy: 7-10 Dzień Roboczy dla Dostarczania
    Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, Western Union, Western Union, MoneyGram
    Możliwość Supply: 200000 sztuk na miesiąc
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Typ złącza: LC Polerowanie: APC
    Okucie: ceramiczne Tryb światłowodowy: 9 / 125μm Jednomodowe
    Średnice kabli: 2,0 x 3,0 mm Wymiar: 50mm

    2,0 x 3,0 mm Złącze światłowodowe LC APC, wstępnie polerowane złącze do montażu w terenie

    Złącza Field Assembly Connector są już popularnym rozwiązaniem dla okablowania optycznego wewnątrz budynków i podłóg w zastosowaniach LAN i CCTV, a wraz z rozszerzeniem FTTH, już teraz okazuje się być łącznikiem wybieranym przez operatorów dominujących, gminy, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej i operatorów alternatywnych. Nasze złącza Field Connector do montażu optycznego są teraz dostępne w wersjach SC, LC lub FC, obsługują od 250 do 900um i 2,0 mm, średnicę 3,0 mm w trybie pojedynczym i wielomodowe, w tym Multi-mode 62,5 / 125um i Multi-mode 50 / 125um. Wersje jednomodowe są dostępne z okuciami SPC lub APC.

    ■ Specyfikacja techniczna

    Zakres kabli 2,0 x 3,0 mm szczelny kabel buforowy
    Typ złącza Złącze LC
    Rozmiar 40 * 4 * 3,55 mm
    Średnica włókna 125μm (652 i 657)
    Średnica powłoki 250μm
    Tryb światłowodowy Snglemode
    Polski typ APC
    Kolor Zielony
    Czas operacji około 15 sekund (bez wstępnego ustawiania włókien)
    Utrata wstawki ≤ 0,3 dB (1310nm i 1550nm)
    Powrót straty ≤ 55dB dla APC
    Wskaźnik sukcesu > 98%
    Wielokrotnego użytku > 5 razy
    Zwiększyć wytrzymałość nagiego włókna > 5 N
    Wytrzymałość na rozciąganie > 30 N
    Temperatura -40 ~ +85 C
    Test wytrzymałości na rozciąganie on-line (20 N) IL ≤ 0,3 dB
    Wytrzymałość mechaniczna (500 razy) IL ≤ 0,3 dB
    Test upadku

    ≤ 0,3 dB

    (4 metrowa podłoga, raz na każdy kierunek, trzy razy więcej)

    ■ Aplikacja

    • CATV;
    • Optyczna sieć dostępu;
    • Fibre do aplikacji abonenta (FTTx);
    • Optyczne połączenie kablowe;
    • Konserwacja lub awaryjna odbudowa sieci światłowodowych;
    • Wymagania dotyczące naprawy i wymiany;
    • Sprzęt światłowodowy.

    ■ Przykład struktury

    Szczegóły kontaktu
    PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

    Osoba kontaktowa: Sunny Sun

    Tel: +8615820770771

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)