PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyZłącze światłowodowe instalowane w terenie

0.9mm Złącze optyczne LC APC Field Assembly Przed zakończeniem zielony kolor

0.9mm Złącze optyczne LC APC Field Assembly Przed zakończeniem zielony kolor

    • 0.9mm LC APC Field Assembly Optical Connector Pre - Terminated Green Color
    • 0.9mm LC APC Field Assembly Optical Connector Pre - Terminated Green Color
    • 0.9mm LC APC Field Assembly Optical Connector Pre - Terminated Green Color
  • 0.9mm LC APC Field Assembly Optical Connector Pre - Terminated Green Color

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: PUNO
    Orzecznictwo: CE; SGS; IS09001-2015; ROHS; UL
    Numer modelu: PN-48384

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: MOQ mówi 100 sztuk za każdy przedmiot
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: Każde złącze jest pojedynczo pakowane i oznaczane etykietą
    Czas dostawy: 7-10 Dzień Roboczy dla Dostarczania
    Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Możliwość Supply: 200000 sztuk na miesiąc
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Złącze: LC Polski typ: APC
    Wymiar: 55 mm Kolor: Zielony
    Utrata wstawki: 0.3dB Powrót straty: 45dB

    0,9 mm Złącze światłowodowe LC APC, wstępnie zakończone złącze montażowe

    Szybkie złącze LC / APC to fabrycznie polerowane, montowane w terenie złącza, które całkowicie eliminują konieczność ręcznego polerowania w terenie. Udowodniona mechaniczna technika łączenia zapewnia precyzyjne wyrównanie włókien, fabrycznie wstępnie przycięty odcinek włókna i opatentowany żel łączący indeksy, aby zaoferować natychmiastowe terminowanie o niskiej stracie światłowodom jednomodowym lub wielomodowym.

    Kluczowe funkcje i zastosowania


    • Nie wymaga się żywic epoksydowych i polerowania;
    • Szybkie i łatwe zakończenie światłowodu;
    • Precyzyjne dopasowanie mechaniczne zapewnia małą tłumienność;
    • Doskonała wydajność optyczna;
    • Usprawniona konstrukcja elementów, wygodna obsługa;
    • Wstępnie zainstalowany montaż na miejscu bez szlifowania powierzchni czołowej i uwzględnienia;
    • Wykorzystuje sprawdzone, formowane technologie v-fugowe;
    • Umożliwić weryfikację ciągłości optycznej za pomocą wizualnego lokalizatora uszkodzeń (VFL).

    Specyfikacja techniczna

    Zakres kabli Przewód buforowy o średnicy 0,9 mm
    Rozmiar 40 * 4 * 3,55 mm
    Średnica włókna 125μm (652 i 657)
    Średnica powłoki 250μm
    Tryb światłowodowy Snglemode
    Polski typ APC
    Kolor Zielony
    Czas operacji około 15 sekund (bez wstępnego ustawiania włókien)
    Utrata wstawki ≤ 0,3 dB (1310nm i 1550nm)
    Powrót straty ≤ 55dB dla APC
    Wskaźnik sukcesu > 98%
    Wielokrotnego użytku > 5 razy
    Zwiększyć wytrzymałość nagiego włókna > 5 N
    Wytrzymałość na rozciąganie > 30 N
    Temperatura -40 ~ +85 C
    Test wytrzymałości na rozciąganie on-line (20 N) IL ≤ 0,3 dB
    Wytrzymałość mechaniczna (500 razy) IL ≤ 0,3 dB
    Test upadku

    ≤ 0,3 dB

    (4 metrowa podłoga, raz na każdy kierunek, trzy razy więcej)

    Szczegóły kontaktu
    PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

    Osoba kontaktowa: Sunny Sun

    Tel: +8615820770771

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)