PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyZłącze światłowodowe instalowane w terenie

Wstępnie wbudowane złącze światłowodowe do instalacji w terenie SC FC LC For Telecom

Wstępnie wbudowane złącze światłowodowe do instalacji w terenie SC FC LC For Telecom

    • Pre - Embedded Fiber Optic Field Installable Connector SC FC LC For Telecom
    • Pre - Embedded Fiber Optic Field Installable Connector SC FC LC For Telecom
    • Pre - Embedded Fiber Optic Field Installable Connector SC FC LC For Telecom
  • Pre - Embedded Fiber Optic Field Installable Connector SC FC LC For Telecom

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: PUNO
    Orzecznictwo: ISO Certificate, RoHS Compliant
    Numer modelu: PN-47375

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: MOQ mówi 100 sztuk za każdy przedmiot
    Cena: Negotiable
    Szczegóły pakowania: 100 sztuk / worek
    Czas dostawy: 3-5 dni roboczych po otrzymaniu płatności
    Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Możliwość Supply: 900000PCS / miesiąc
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Obudowa: Zielony Polskie: APC
    OD kabla: 0,9 mm Złącze: SC APC
    Powrót straty: 55 dB Utrata wstawki: 0,35 dB

    Wstępnie wbudowane złącze światłowodowe do instalacji w terenie SC FC LC Do Telecom FTTH GPON

    Jako fabryczny niestandardowy patchcord światłowodowy i kabel MPO / MTP, ma również linię produkcyjną do szybkozłączek SC, tego rodzaju złącze do światłowodu do projektu domowego, aby uzyskać więcej połączenia światłowodowego. Złącze światłowodowe, powszechnie znane jako złącze światłowodowe, jest powszechnie określane jako złącze światłowodowe. Jest to pasywne urządzenie wielokrotnego użytku służące do łączenia dwóch włókien lub kabli w celu utworzenia ciągłej ścieżki optycznej. Jest szeroko stosowany w światłowodach i światłowodach. Przyrządy i mierniki testujące światłowody są najczęściej używanymi optycznymi elementami biernymi.

    ■ Dane techniczne

    Part No. YNSS552
    Typ złącza SC
    Polerowanie typu UPC
    Długość 65 mm
    Typ włókna Tryb pojedyńczy; OS2; 9 / 125um
    Kolor Zielony
    Utrata wstawki 0,35 dB, maks. 0,55 dB
    Powrót straty 55 dB
    Podanie FTTH, CATV
    OD kabla 2,0 x 3,0 mm

    Czas operacji S Około 50 (bez cięcia włókien)
    Utrata wstawki dB ≤ 0,50
    Strata wstawki Typowa wartość dB ≤ 0,30
    Powrót straty dB ≥ 45,0
    Siła mocowania nagiego włókna N ≥ 5
    Wytrzymałość na rozciąganie N ≥ 50
    Wytrzymałość mechaniczna (500 razy) dB ΔIL≤ 0,3

    Test upuszczenia

    (wysokość drop-off4m, raz na kierunek, całkowicie 3 razy)

    dB ΔIL≤ 0,3
    Zgodność TIA / EIA 604-3

    Return Loss (Reflection Loss) odnosi się do zdolności złącza do tłumienia odbicia mocy optycznej łącza, a jego typowa wartość nie powinna być mniejsza niż 25 dB. W rzeczywistym zastosowaniu złącza powierzchnia sworznia została specjalnie wypolerowana, aby zwiększyć straty powrotne, na ogół nie mniej niż 45dB.

    Szczegóły kontaktu
    PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

    Osoba kontaktowa: Sunny Sun

    Tel: +8615820770771

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)