PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyMTP / MPO Cassette Patch Panel

Wstępnie zakończony panel Patch MPO 12 światłowodów, wielomodowe pudełko OM3 Aqua ABS

Wstępnie zakończony panel Patch MPO 12 światłowodów, wielomodowe pudełko OM3 Aqua ABS

    • Pre - Terminated MPO Patch Panel 12 Fibers , Multimode OM3 Aqua ABS Cassette Box
    • Pre - Terminated MPO Patch Panel 12 Fibers , Multimode OM3 Aqua ABS Cassette Box
    • Pre - Terminated MPO Patch Panel 12 Fibers , Multimode OM3 Aqua ABS Cassette Box
  • Pre - Terminated MPO Patch Panel 12 Fibers , Multimode OM3 Aqua ABS Cassette Box

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: PUNO
    Orzecznictwo: CE; SGS; IS09001-2015; ROHS; UL
    Numer modelu: PN-37274

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: MOQ mówi 10 sztuk za każdy przedmiot
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: Każdy moduł kasety jest indywidualnie pakowany i oznaczany etykietą
    Czas dostawy: 7-10 Dzień Roboczy dla Dostarczania
    Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Możliwość Supply: 2000 sztuk na miesiąc
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Liczba włókien: 12 Włókna typu: OM3; Multimode; 50 / 125um
    aplikacji: Centrum danych Światłowód OD: 0,9 mm
    Biegunowość: Wpisz A Materiał kasety: ABS UL94 V0

    12 światłowodów zakończonych wcześniej kasetą kasety MTP / MPO, wielomodowym OM3 Aqua ABS Box

    ■ Ramka rozdzielacza światłowodowego MPO


    Ta wysokowydajna, światłowodowa ramka rozdzielcza umożliwia szybkie podłączenie i dystrybucję światłowodu. Urządzenie ładuje MTP® / MPO i kabel z włókna wstążkowego wewnątrz, łatwy w użyciu za pomocą wtyczki złącza. Jest to idealne urządzenie do obsługi dystrybucji światłowodu w centrum danych o dużej gęstości mocy. Ma prosty i szybki montaż, kompaktową konstrukcję, wysoką precyzję, zalety plug and play itp.

    ■ Wpisane charakterystyki


    ● Wykonane ze stali walcowanej na zimno, elektrostatycznego natrysku proszkowego.
    ● Typ stały z przezroczystą pokrywą z przodu PC, wygodny do obserwacji i konserwacji.
    ● Jego pokrywę można łatwo otworzyć i zamknąć za pomocą przycisku.
    ● Tylna strona z 2 owalnym portem 22 * ​​60 mm do wprowadzenia kabli.

    ■ Parametr techniczny

    Model

    Nie.

    Max.

    C zdolność produkcyjna

    Wymiar

    (W * D * H)

    Rama

    Materiał

    Kaseta s

    Ilość

    NT-1U-96C-A

    96

    482 * 300 * 44,3 mm

    Stal walcowana na zimno;

    Przedni materiał PC przezroczysty

    4 sztuki MB-M015

    Standard wykonawczy Ramka optyczna YD / T788
    Temperatura pracy - 5 ℃ ~ + 40 ℃
    Temperatura przechowywania - 25 ℃ ~ + 55 ℃
    Test w komorze solnej 72 godziny
    Względna wilgotność ≤95% (przy + 40 ℃)
    Ciśnienie atmosferyczne 76-106kpa
    Wytrzymać poziom napięcia ≤3000V (DC)
    Utrata wstawki UPC≤0,2dB; APC≤0,3dB
    Utrata powrotu UPC≥50dB; APC≥60dB
    Trwałość połączenia ≥ 1000 razy
    Ocena ASTM 4B
    Przyczepność Ocena ISO

    NT989 posiada trzy warstwy tacek A, B, C, z których każda ma niezależne aluminiowe szyny prowadzące i przesuwną odległość 110 mm. W każdym podajniku można zainstalować 4 x 12F skrzynki modułów MPO / MTP, a każdy moduł może być zainstalowany z adapterami 6 x DLC, aby uzyskać 12 rdzeni. Każdy moduł ma oddzielną szynę ABS, którą można łatwo zainstalować bez ograniczeń.

    Szczegóły kontaktu
    PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

    Osoba kontaktowa: Sunny Sun

    Tel: +8615820770771

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)