PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyMTP / MPO Cassette Patch Panel

24 kaseta kasety LC UPC MTP, kaseta modułowa 100G -10G Multimode OM3

24 kaseta kasety LC UPC MTP, kaseta modułowa 100G -10G Multimode OM3

    • 24 LC UPC  MTP Cassette Patch Panel , 100G -10G Multimode OM3 Modular Cassette
    • 24 LC UPC  MTP Cassette Patch Panel , 100G -10G Multimode OM3 Modular Cassette
    • 24 LC UPC  MTP Cassette Patch Panel , 100G -10G Multimode OM3 Modular Cassette
  • 24 LC UPC  MTP Cassette Patch Panel , 100G -10G Multimode OM3 Modular Cassette

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: PUNO
    Orzecznictwo: CE; SGS; IS09001-2015; ROHS; UL
    Numer modelu: PN-848379

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: MOQ mówi 10 sztuk za każdy przedmiot
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: Każdy moduł kasety jest indywidualnie pakowany i oznaczany etykietą
    Czas dostawy: 7-10 Dzień Roboczy dla Dostarczania
    Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Możliwość Supply: 7000 sztuk miesięcznie
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Liczba włókien: 24 Typ adaptera MTP: Klawisz do kluczowania
    Biegunowość: Wpisz A Włókna typu: OM3 50 / 125μm MMF
    Typ złącza przedniego: LC UPC Materiał kasety: ABS UL94 V0

    24 kaseta kasety LC UPC MTP / MPO, kaseta modułowa 100G do 10G Multimode OM3

    Kasety MTP o ultra wysokiej gęstości PUNO spełniają dzisiejsze wymagania dotyczące coraz wyższych poziomów gęstości, są wyposażone w 12 włókien i mają adaptery tablicowe na przedniej stronie i MTP z tyłu. Ta kaseta z włókien MTP jest dostosowana do optymalizacji zarządzania kablami, szybkiego wdrażania i poprawy elastyczności oraz zarządzania w celu obniżenia kosztów instalacji. Uwaga: Złącza US Conec MTP są w pełni zgodne ze standardami MPO, osiągając wyższy poziom wydajności w porównaniu z typowymi złączami MPO.

    ■ Wpisane charakterystyki


    ● Wprowadź klucz w dół, który jest w pełni zgodny z normą IEC 61754-7 i TIA 604-5.
    ● Ultra lekka, ultracienka konstrukcja zapewnia ogromne oszczędności w sieci.
    ● Wykonane z bezhalogenowego, trudnopalnego materiału, który spełnia wymagania klasy ABS UL94 V0.
    ● Tylna strona z 2 owalnym portem 22 * ​​60 mm do wprowadzenia kabli.
    ● Załaduj maks. 4 szt. Kaseta MTP / MPO (model: MB-M015).
    ● Każda kaseta MTP® / MPO może ładować 6-calowy adapter LC quad i adapter 2szt MTP / MPO, max. 24fibers.
    ● Gotowy do instalacji, łatwa obsługa, maksymalna operatywność i minimalny czas przestoju.

    ■ Parametr techniczny

    Model

    Nie.

    Max.

    C zdolność produkcyjna

    Wymiar

    (W * D * H)

    Rama

    Materiał

    Kaseta s

    Ilość

    NT-1U-96C-A

    96

    482 * 300 * 44,3 mm

    Stal walcowana na zimno;

    Przedni materiał PC przezroczysty

    4 sztuki MB-M015

    Standard wykonawczy Ramka optyczna YD / T788
    Temperatura pracy - 5 ℃ ~ + 40 ℃
    Temperatura przechowywania - 25 ℃ ~ + 55 ℃
    Test w komorze solnej 72 godziny
    Względna wilgotność ≤95% (przy + 40 ℃)
    Ciśnienie atmosferyczne 76-106kpa
    Wytrzymać poziom napięcia ≤3000V (DC)
    Utrata wstawki UPC≤0,2dB; APC≤0,3dB
    Utrata powrotu UPC≥50dB; APC≥60dB
    Trwałość połączenia ≥ 1000 razy
    Ocena ASTM 4B
    Przyczepność Ocena ISO

    ■ Aplikacja

    1. Scenariusz zastosowania okablowania ultra-wysokiej gęstości;
    2. Standardowa 19-calowa szerokość;
    3. Ultra wysoka gęstość sięga 1U 144 rdzenie;
    4. Podwójna szyna dla łatwej instalacji i konserwacji;
    5. Lekkie pudełko z materiału ABS MPO / MTP;
    6. Proces obróbki powierzchni natryskowych;
    7. Indywidualny kolor i sitodruk LOGO.

    Szczegóły kontaktu
    PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

    Osoba kontaktowa: Sunny Sun

    Tel: +8615820770771

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)