PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyMTP / MPO Cassette Patch Panel

12 Patch panel światłowodowy MTP wielomodowy do sieci przetwarzania danych

12 Patch panel światłowodowy MTP wielomodowy do sieci przetwarzania danych

    • 12 Fiber MTP Cassette Patch Panel Multimode For Data Processing Networks
    • 12 Fiber MTP Cassette Patch Panel Multimode For Data Processing Networks
    • 12 Fiber MTP Cassette Patch Panel Multimode For Data Processing Networks
  • 12 Fiber MTP Cassette Patch Panel Multimode For Data Processing Networks

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: PUNO
    Orzecznictwo: CE; SGS; IS09001-2015; ROHS; UL
    Numer modelu: PN-R737563

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: MOQ mówi 5 sztuk za każdy przedmiot
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: Każdy moduł kasety jest indywidualnie pakowany i oznaczany etykietą
    Czas dostawy: 7-10 Dzień Roboczy dla Dostarczania
    Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Możliwość Supply: 7000 sztuk miesięcznie
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Liczba włókien: 12 Włókna typu: OS2 9 / 125μm SMF
    Typ złącza przedniego: LC UPC Typ złącza tylnego: 1 MTP APC Male
    Utrata wstawki: MTP≤0,35 dB, LC≤0,2dB Powrót straty: MTP≥60dB, LC≥50dB

    12 Fibre MTP / MPO Kaseta Patch Panel, LC Duplex Multimode OM3 LGX Box

    Wszystkie kasety PUNO MTP / MPO mogą być wykonane z męskimi lub żeńskimi złączami MTP / MPO w zależności od potrzeb. Kasety światłowodowe MTP / MPO firmy Fibertronics są łatwym i niedrogim rozwiązaniem do łączenia bez kabli, od kabli wielowłóknowych do kabli światłowodowych bez konieczności łączenia. Te kasety MTP / MPO są gotowe do użycia po wyjęciu z pudełka i łatwo można je podłączyć do uchwytów kasetowych do montażu w stelażu Fibertronics.

    Podanie


    ● Sieci przetwarzania danych;
    ● Aplikacje metra;
    ● Przyrządy do testowania;
    ● Wojskowe, medyczne i przemysłowe;
    ● Aktywne zakończenie urządzenia;
    ● System CATV;
    ● Aktywne zakończenia urządzeń;
    ● LAN / WAN;
    ● FTTx (w tym FTTB, FTTC, FTTD, FTTH).

    Specyfikacja

    Wydajność transmisji światłowodowej
    Multimode Tryb pojedyńczy
    Typ włókna

    62,5 / 125 μm

    (850 / 1300nm)

    50 / 125μm

    (850 / 1300nm)

    50 / 125μm

    (850 / 1300nm)

    50 / 125μm

    (850 / 1300nm)

    Tryb pojedyńczy

    (1310/1383 / 1550nm)

    Nazwa ISO / IEC OM1 OM2 OM3 OM4 OS2
    Maksymalne tłumienie (dB / km) 3.4 / 1.0 3.0 / 1.0 3.0 / 1.0 3.0 / 1.0 0,4 / 0,4 / 0,3 *
    Maksymalne tłumienie (dB / km) 3.4 / 1.0 3.0 / 1.0 3.0 / 1.0 3.0 / 1.0 0,65 / 0,65 / 0,5 **
    Pasmo minimalnej przepełnionej przepustowości (OFL) (MHx • km) 200/500 700/500 1500/500 1500/500 /

    Minimalny skuteczny modal

    Szerokość pasma (MHx • km)

    220 / - 950 / - 2000 / - 5350 / - /

    Charakterystyka Multimode (przy 850 / 1300nm) Tryb jednomodowy (przy 1310 / 1550nm)
    Utrata połączenia złącza MTP ® / MPO Typowe 0,50 dB Maksymalnie 0,75 dB Typowy 0,45 dB Maks. 0,55dB
    Odbicie złącza MTP ® / MPO <25 dB <35dB (8o kątowy)
    Trwałość 500 rematów: <0,50 dB zmiana 500 rematów: <0,45 dB zmiana
    Temperatura robocza1 Kabel zewnętrzny -40 ℃ do + 70 ℃; Kabel wewnętrzny od 0 ℃ do + 70 ℃

    Długość

    Długość zdefiniowana w P / N, XX metrów.

    Tolerancja: <5,0 m + 5 / -0 cm; ≥ 5,0 metrów + 20 / -0 cm

    Luźne kable rurowe obejmują przejście na jednym lub obu końcach, które są zawarte w całkowitej długości.

    1 Skontaktuj się z przedstawicielem obsługi klienta, aby omówić wyjątkowe warunki środowiskowe

    Typ włókna SM MM

    Złącze Tytpe

    MTRJ

    D4, FC, SC, ST, LC,

    E-2000, MU

    D4, FC, SC, ST, LC,

    E-2000, MU

    MTRJ
    Strata wtrąceniowa (typowa) ≤0,4dB ≤0,2dB ≤0,4dB ≤0,2dB
    Strata wtrąceniowa (Max) ≤0,5dB ≤0. 3dB ≤0,3dB ≤0,5dB

    Return Loss (typowe)

    PC ≥50dB
    APC ≥65dB
    UPC ≥55dB ≥55dB
    Trwałość godowa ≤0,2dB
    Trwałość ≥ 1000 razy
    Temperatura przechowywania - 40 ℃ ~ + 85 ℃

    Szczegóły kontaktu
    PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

    Osoba kontaktowa: Sunny Sun

    Tel: +8615820770771

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)