PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyMTP / MPO Cassette Patch Panel

MTP - 4 LC UPC Moduł kasety dupleksowej kasety 12 Fibre OM3 Multimode

MTP - 4 LC UPC Moduł kasety dupleksowej kasety 12 Fibre OM3 Multimode

    • MTP - 4 LC UPC Duplex Cassette Patch Panel Module12 Fiber OM3 Multimode
    • MTP - 4 LC UPC Duplex Cassette Patch Panel Module12 Fiber OM3 Multimode
    • MTP - 4 LC UPC Duplex Cassette Patch Panel Module12 Fiber OM3 Multimode
  • MTP - 4 LC UPC Duplex Cassette Patch Panel Module12 Fiber OM3 Multimode

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: PUNO
    Orzecznictwo: CE; SGS; IS09001-2015; ROHS; UL
    Numer modelu: PN-093929

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: MOQ mówi 5 sztuk za każdy przedmiot
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: Każdy Patch Panel jest indywidualnie pakowany i oznaczany etykietą
    Czas dostawy: 7-10 Dni Roboczych dla firmy Deliverin
    Zasady płatności: L / C, D / A, T / T, D / P, Western Union, MoneyGram
    Możliwość Supply: 2000 sztuk na miesiąc
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Liczba włókien: 12 Tryb światłowodowy: OS2 9 / 125μm
    Typ złącza przedniego: 4 LC UPC Duplex Typ złącza tylnego: 1x MTP APC Base-8 (mężczyzna)
    Adapter MTP: Key up to Key down Poziom wydajności: Laser zoptymalizowany

    Moduł kasety kasety MTP / MPO, 12 światłowodów, LC Duplex, OM3 Multimode, LGX

    Jest to scentralizowana instalacja Mała kaseta MPC-LC Patchcord, nazywamy ją kasetą MPO. Kaseta MPO jest instalowana głównie w standardowej półce 19 '. Mała objętość i wielokanałowy system do łatwej instalacji i zaoszczędzenia miejsca, może to być instalacja 2 SZTUK MPO (24 kanały).

    Kluczowa charakterystyka:

    1. Mała strata wtrąceniowa
    2. Właściwości mechanika są zgodne ze standardami IEC874-7 i CECC86115-80.
    3. Wszystkie materiały spełniają standard RoHS.
    4. Kabel krosowy można dostosować do indywidualnych wymagań klienta
    5. Zgodny ze standardami Telcordia GR-326-CORE, IEC i ROHS
    6. Ścisłe badanie jakości: test na 100% i IL.
    7. Różnorodne wybory kolorów BOOT.

    Szczegóły artykułu: MPB3 - SP - B - 9005 - 2 × 12 MTP / PC - LC / UPC - OM3

    1 - Część nr MPB3
    2 - Materiał SP: SPCC (walcowana na zimno blacha stalowa)
    3 - Powłoka nawierzchniowa B: Drobny piasek
    4 - Kolor powłoki 9005: Czarny RAL
    5 - Nr wentylatora

    2 × 12: (2szt x 12 włókien fanoutowych)

    1 × 24: (1szt x 24 włókien fanoutowych)

    6 - Złącze A MPO / PC; MPO / APC; MTP / PC; MTP / APC
    7 - Złącze B LC / UPC; LC / APC; SC / UPC; SC / APC
    8 - Typ włókna G657A1; OM3; OM4

    Rodzaj

    Długość fali

    Return Loss (Max.)

    MTP-LC / SC (MM) 850nm / 1300nm 0,50 dB
    MTP-LC / SC (SM) 1310nm / 1550nm 1,30dB
    MPO-LC / SC (MM) 850nm / 1300nm 0,75 dB
    MPO-LC / SC (SM) 1310nm / 1550nm 1,50 dB

    Podanie:

    Idealny do przełączników QSFP +, które wykorzystują 8-włókno na port, aby obsługiwać 4-krotne przepływy LC. Umożliwia 100% wykorzystanie światłowodu i zapewnia lepszą skalowalność sieci oraz lepszą wydajność łącza.

    Cecha:

    1. Eleganckie, proste rozwiązanie dla połączeń kablowych 40G / 100G do 10G / 25G LC;
    2. Proste instalacje światłowodowe bez użycia narzędzi oszczędzają czas i pieniądze;
    3. Najwyższej jakości konstrukcja, łatwa do modyfikacji, modernizacji lub rozbudowy infrastruktura światłowodowa.

    Szczegóły kontaktu
    PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

    Osoba kontaktowa: Sunny Sun

    Tel: +8615820770771

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)