PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyKabel światłowodowy MTP

Przewód światłowodowy 24F prosty MTP, przewód wielożyłowy MTP OM3

Przewód światłowodowy 24F prosty MTP, przewód wielożyłowy MTP OM3

    • 24F Straight A MTP Fiber Optic Cable , MTP Trunk Cable Multimode OM3
    • 24F Straight A MTP Fiber Optic Cable , MTP Trunk Cable Multimode OM3
    • 24F Straight A MTP Fiber Optic Cable , MTP Trunk Cable Multimode OM3
  • 24F Straight A MTP Fiber Optic Cable , MTP Trunk Cable Multimode OM3

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: PUNO
    Orzecznictwo: CE; SGS; IS09001-2015; ROHS; UL
    Numer modelu: PN-00954

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: MOQ mówi 5 sztuk za każdy przedmiot
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: Każdy Patch Patch jest indywidualnie pakowany i oznaczany etykietą
    Czas dostawy: 7-10 Dzień Roboczy dla Dostarczania
    Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Możliwość Supply: 5000 sztuk na miesiąc
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Typ biegunowości: ZA OD kabla: 3,0 mm
    Kolor kabla: wodny Tryb światłowodowy: Multimode; OM3
    Liczba włókien: 24 Długość: 3 metry

    100Gbps 24F Straight A MTP Kabel światłowodowy Multimode OM3 Trunk Aqua Cable

    PUNO MT ferrule-MT Okucie o wysokiej precyzji, krótki promień gięcia. Adoptuj włókno taśmowe o grubości 250um, zmniejsz tłumienie. Długość taśmy jest mniejsza niż tolerancja 0,5 mm. Jest szeroko stosowany w Precyzyjnym laserze optycznym i module optycznym do 40G, 100G QSFP.

    Wpisane cechy


    ● Zgodny z GR-1435, GR-1221;
    ● Tryb transmisji: wielokanałowy tryb transmisji szeregowej i równoległej;
    ● Wysoka dokładność;
    ● Wsparcie: 12 x 1,25 ~ 3,5G, 2X40G (4x10G), 2X100G (4x25G), 10X10G, 12x10G, 4x32G;
    ● Specyfikacje IL / RL;
    ● MT IL ≤0,60 dB typowo 0,20 dB;
    ● MT RL≥20dB.

    Typ włókna SM MM

    Złącze Tytpe

    MTRJ

    D4, FC, SC, ST, LC,

    E-2000, MU

    D4, FC, SC, ST, LC,

    E-2000, MU

    MTRJ
    Strata wtrąceniowa (typowa) ≤0,4dB ≤0,2dB ≤0,4dB ≤0,2dB
    Strata wtrąceniowa (Max) ≤0,5dB ≤0. 3dB ≤0,3dB ≤0,5dB

    Return Loss (typowe)

    PC ≥50dB
    APC ≥65dB
    UPC ≥55dB ≥55dB
    Trwałość godowa ≤0,2dB
    Trwałość ≥ 1000 razy
    Temperatura przechowywania - 40 ℃ ~ + 85 ℃

    Średnica kabla 3,0 mm
    Kolor kurtki Aqua lub dostosowane
    Złącze MPO, MTP, D4, FC, SC, ST, LC, E-2000, MU
    Polerowanie typu UPC / APC
    Typ włókna G657A1, SM, jednomodowy, wielomodowy
    Długość kabla 1 m / 10 stóp; lub dostosowane

    ■ Różnorodne zastosowania dla różnych urządzeń


    Szeroko stosowane w CATV, FTTH / FTTX, sieciach telekomunikacyjnych, instalacjach lokalowych, sieciach przetwarzania danych, sieci LAN / WAN i innych.

    Szczegóły kontaktu
    PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

    Osoba kontaktowa: Sunny Sun

    Tel: +8615820770771

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)