PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyKabel światłowodowy MTP

Protokół 40 Gb / s 12 dla kabla / kabla światłowodowego MTP typu wielomodowego OM3

Protokół 40 Gb / s 12 dla kabla / kabla światłowodowego MTP typu wielomodowego OM3

    • 40Gbps Protocol 12 f.o. MTP Fiber Optic Cable / Patch Cord Multimode OM3 Type
    • 40Gbps Protocol 12 f.o. MTP Fiber Optic Cable / Patch Cord Multimode OM3 Type
    • 40Gbps Protocol 12 f.o. MTP Fiber Optic Cable / Patch Cord Multimode OM3 Type
  • 40Gbps Protocol 12 f.o. MTP Fiber Optic Cable / Patch Cord Multimode OM3 Type

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: PUNO
    Orzecznictwo: CE; SGS; IS09001-2015; ROHS; UL
    Numer modelu: PN-94322

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: MOQ mówi 5 sztuk za każdy przedmiot
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: Każdy Patch Patch jest indywidualnie pakowany i oznaczany etykietą
    Czas dostawy: 7-10 Dzień Roboczy dla Dostarczania
    Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Możliwość Supply: 5000 sztuk na miesiąc
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Kurtka OD: 3,0 mm Kolor: Róża
    Materiał kablowy: PVC Złącze: MTP
    Długość: 3 metry Długość fali: 850nm

    Protokół 40Gbps 12 dla kabla światłowodowego MTP Multimode OM3 Patch Cable

    Pierwszym elementem fanoutowym jest kabel rozgałęźny 40G MPO, zwany również kablem breakout lub kablem wiązki. Przewód rozgałęźny MPO jest wielowłóknowym kablem światłowodowym z jednym końcem zakończonym męskim / żeńskim złączem MPO, a drugi koniec jest połączony z kilkoma złączami LC. W rzeczywistości istnieją różne typy kabli rozgałęźnych MPO, zależnie od typu złącza, długości kabla i rodzaju kabla. Ale wszystkie mają podobną strukturę. Poniżej przedstawiamy trzy najpopularniejsze kable rozgałęźne MPO według rodzaju paczki.

    Wpisane cechy


    (1) 24-rdzeniowy MPO - 12-bitowy zespół duplex z wieloma włóknami;
    (2) Dostępne jednomodowe i wielomodowe;
    (3) Nowy miniaturowy moduł Breakout - oszczędzając miejsce w obrębie obszaru zarządzania łataniem jednocześnie zapewniając niezawodne przejście między kablem i ogonami;
    (4) Złącze żeńskie MTP / MPO do bezpośredniego połączenia z transceiverem QSFP +;
    (5) wybór typów płaszcza kabla LSZH, OFNP, OFNR;
    (6) Szybki system fabryczny zakończony modułem oszczędza czas instalacji i rekonfiguracji podczas ruchów, reklam i zmian;
    (7) Niezawodność w 100% sprawdzona - połączenie wysokiej jakości komponentów i kontroli jakości produkcji gwarantuje produkt spełniający najwyższe standardy;
    (8) Typy włókien to SM (G657A1), MM (OM3 / OM4).

    Parametr techniczny

    Wydajność transmisji światłowodowej
    Multimode Tryb pojedyńczy
    Typ włókna

    62,5 / 125 μm

    (850 / 1300nm)

    50 / 125μm

    (850 / 1300nm)

    50 / 125μm

    (850 / 1300nm)

    50 / 125μm

    (850 / 1300nm)

    Tryb pojedyńczy

    (1310/1383 / 1550nm)

    Nazwa ISO / IEC OM1 OM2 OM3 OM4 OS2
    Maksymalne tłumienie (dB / km) 3.4 / 1.0 3.0 / 1.0 3.0 / 1.0 3.0 / 1.0 0,4 / 0,4 / 0,3 *
    Maksymalne tłumienie (dB / km) 3.4 / 1.0 3.0 / 1.0 3.0 / 1.0 3.0 / 1.0 0,65 / 0,65 / 0,5 **
    Pasmo minimalnej przepełnionej przepustowości (OFL) (MHx • km) 200/500 700/500 1500/500 1500/500 /

    Minimalny skuteczny modal

    Szerokość pasma (MHx • km)

    220 / - 950 / - 2000 / - 5350 / - /

    Charakterystyka Multimode (przy 850 / 1300nm) Tryb jednomodowy (przy 1310 / 1550nm)
    Utrata połączenia złącza MTP ® / MPO Typowe 0,50 dB Maksymalnie 0,75 dB Typowy 0,45 dB Maks. 0,55dB
    Odbicie złącza MTP ® / MPO <25 dB <35dB (8o kątowy)
    Trwałość 500 rematów: <0,50 dB zmiana 500 rematów: <0,45 dB zmiana
    Temperatura robocza1 Kabel zewnętrzny -40 ℃ do + 70 ℃; Kabel wewnętrzny od 0 ℃ do + 70 ℃

    Długość

    Długość zdefiniowana w P / N, XX metrów.

    Tolerancja: <5,0 m + 5 / -0 cm; ≥ 5,0 metrów + 20 / -0 cm

    Luźne kable rurowe obejmują przejście na jednym lub obu końcach, które są zawarte w całkowitej długości.

    1 Skontaktuj się z przedstawicielem obsługi klienta, aby omówić wyjątkowe warunki środowiskowe

    Podanie

    1. Sieć obszaru pamięci;
    2. Centrum danych i infrastruktura;
    3. Fibre Channel.

    Wniosek


    Podsumowując, technologia fanout odgrywa ważną rolę w centrum danych 40G zarówno dla urządzeń łączących obsługujących różne szybkości transmisji danych i dystrybucji. Większość produktów fanoutowych jest fabrycznie zakończonych. Instalacja i konserwacja nie wymagają wielu umiejętności. W PUNO można dopasować różne produkty fanoutowe o wysokiej jakości i niezawodności w zależności od zastosowania. Jeśli szukasz rozwiązań dla produktów fanoutowych, skontaktuj się z nami pod adresem service@punofiber.com, aby uzyskać więcej informacji.

    Szczegóły kontaktu
    PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

    Osoba kontaktowa: Sunny Sun

    Tel: +8615820770771

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)