PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyKabel światłowodowy MTP

Kabel światłowodowy 40 Gbps 3.0mm 12 Array MTP, sznurowy patchcordowy kabel

Kabel światłowodowy 40 Gbps 3.0mm 12 Array MTP, sznurowy patchcordowy kabel

    • 40Gbps 3.0mm 12 Array MTP Fiber Optic Cable , Riser Rated Patch Cord
    • 40Gbps 3.0mm 12 Array MTP Fiber Optic Cable , Riser Rated Patch Cord
    • 40Gbps 3.0mm 12 Array MTP Fiber Optic Cable , Riser Rated Patch Cord
  • 40Gbps 3.0mm 12 Array MTP Fiber Optic Cable , Riser Rated Patch Cord

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: PUNO
    Orzecznictwo: CE; SGS; IS09001-2015; ROHS; UL
    Numer modelu: PN-9485

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: MOQ mówi 5 sztuk za każdy przedmiot
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: Każdy Patch Patch jest indywidualnie pakowany i oznaczany etykietą
    Czas dostawy: 7-10 Dzień Roboczy dla Dostarczania
    Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Możliwość Supply: 5000 sztuk na miesiąc
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Kurtka OD: 3,0 mm Kolor: Róża
    Materiał kablowy: PVC Złącze: MTP
    Długość: 3 metry Długość fali: 850nm

    40 Gbps 3.0mm 12 Array MTP Kabel światłowodowy z oznaczeniem długości kabla

    PUNO zapewnia wysokiej jakości produkty MPO do standardowych zastosowań i spełnia najwyższe wymagania jakościowe, dodatkowo oferowana jest dodatkowa oferta MTP ® .

    Podanie

    1. Sieć obszaru pamięci;
    2. Centrum danych i infrastruktura;
    3. Fibre Channel.

    Parametr techniczny

    Wydajność transmisji światłowodowej
    Multimode Tryb pojedyńczy
    Typ włókna

    62,5 / 125 μm

    (850 / 1300nm)

    50 / 125μm

    (850 / 1300nm)

    50 / 125μm

    (850 / 1300nm)

    50 / 125μm

    (850 / 1300nm)

    Tryb pojedyńczy

    (1310/1383 / 1550nm)

    Nazwa ISO / IEC OM1 OM2 OM3 OM4 OS2
    Maksymalne tłumienie (dB / km) 3.4 / 1.0 3.0 / 1.0 3.0 / 1.0 3.0 / 1.0 0,4 / 0,4 / 0,3 *
    Maksymalne tłumienie (dB / km) 3.4 / 1.0 3.0 / 1.0 3.0 / 1.0 3.0 / 1.0 0,65 / 0,65 / 0,5 **
    Pasmo minimalnej przepełnionej przepustowości (OFL) (MHx • km) 200/500 700/500 1500/500 1500/500 /

    Minimalny skuteczny modal

    Szerokość pasma (MHx • km)

    220 / - 950 / - 2000 / - 5350 / - /

    Charakterystyka Multimode (przy 850 / 1300nm) Tryb jednomodowy (przy 1310 / 1550nm)
    Utrata połączenia złącza MTP ® / MPO Typowe 0,50 dB Maksymalnie 0,75 dB Typowy 0,45 dB Maks. 0,55dB
    Odbicie złącza MTP ® / MPO <25 dB <35dB (8o kątowy)
    Trwałość 500 rematów: <0,50 dB zmiana 500 rematów: <0,45 dB zmiana
    Temperatura robocza1 Kabel zewnętrzny -40 ℃ do + 70 ℃; Kabel wewnętrzny od 0 ℃ do + 70 ℃

    Długość

    Długość zdefiniowana w P / N, XX metrów.

    Tolerancja: <5,0 m + 5 / -0 cm; ≥ 5,0 metrów + 20 / -0 cm

    Luźne kable rurowe obejmują przejście na jednym lub obu końcach, które są zawarte w całkowitej długości.

    1 Skontaktuj się z przedstawicielem obsługi klienta, aby omówić wyjątkowe warunki środowiskowe

    Wpisane cechy


    (1) 24-rdzeniowy MPO - 12-bitowy zespół duplex z wieloma włóknami;
    (2) Dostępne jednomodowe i wielomodowe;
    (3) Nowy miniaturowy moduł Breakout - oszczędzając miejsce w obrębie obszaru zarządzania łataniem jednocześnie zapewniając niezawodne przejście między kablem i ogonami;
    (4) Złącze żeńskie MTP / MPO do bezpośredniego połączenia z transceiverem QSFP +;
    (5) wybór typów płaszcza kabla LSZH, OFNP, OFNR;
    (6) Szybki system fabryczny zakończony modułem oszczędza czas instalacji i rekonfiguracji podczas ruchów, reklam i zmian;
    (7) Niezawodność w 100% sprawdzona - połączenie wysokiej jakości komponentów i kontroli jakości produkcji gwarantuje produkt spełniający najwyższe standardy;
    (8) Typy włókien to SM (G657A1), MM (OM3 / OM4).

    Szczegóły kontaktu
    PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

    Osoba kontaktowa: Sunny Sun

    Tel: +8615820770771

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)