PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED Wycieczka po fabryce

Certifications
dobra jakość Kabel światłowodowy MTP na sprzedaż
dobra jakość Kabel światłowodowy MTP na sprzedaż
Customers Reviews
Gorąco polecam tę firmę, sprzedają produkty świetnej jakości i wysyłają je natychmiast.

—— Mr Ran

Cena kabla PUNO 40G AOC jest dość stabilna w przypadku sprzętu z serii Cisco Nexus 9000 bez problemu ze zgodnością. Jestem bardzo zadowolony z pierwszego zamówienia na dobre produkty. Jeśli chodzi o mój kolejny projekt, ponownie zamówię produkty PUNO.

—— Panna Selda Bodur

Doskonała jakość kabla bez znacznika ceny producenta. Kable te są w 100% kompatybilne ze wszystkimi naszymi urządzeniami Cisco i Palo Alto. Czas potrzebny na wysyłkę w nie do pobicia. Z pewnością będziemy wykorzystywać PUNO w przyszłości do naszych potrzeb w zakresie Fiber! Dziękuję Ci!

—— Panno Kathy

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Zdolność produkcyjna i kontrola jakości

  1. Schemat przebiegu produkcji

 • OEM / ODM
  Firma PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED została założona z przekonaniem, że zainicjowała wierny proces produkcji okablowania światłowodowego i produktów łącznościowych dla naszych klientów o wysokiej jakości.

  Nasze wieloletnie doświadczenie w obsłudze naszych klientów z rynków rozwiniętych na całym świecie sprawia, że ​​PUNO oferuje szeroką gamę produktów i rozwiązań do łączenia kabli dla centrów danych, sieci szkieletowych, sieci FTTx, lokalnych i dalekobieżnych. Pomagamy klientom tworzyć niezawodne, inteligentne i efektywne kosztowo połączenia lub połączenia krzyżowe za pośrednictwem wszechstronnej linii patchcordów światłowodowych, pigtaili, stojaków, paneli krosowych, obudów, pasywnych adapterów, tłumików, łączników / rozgałęźników, złączy itp. PUNO dostarcza również niestandardowe i Produkty i rozwiązania OEM dla naszych klientów.

 • R & D
  Zasoby ludzkie

  Wykres firmy

  Zdjęcia firmy i próbki produktu

Szczegóły kontaktu
PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Osoba kontaktowa: Mr. Dai

Tel: 86-755-2100-1006

Faks: 86-755-2101-6306

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)