PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Certifications
dobra jakość Kabel światłowodowy MTP na sprzedaż
dobra jakość Kabel światłowodowy MTP na sprzedaż
Customers Reviews
Gorąco polecam tę firmę, sprzedają produkty świetnej jakości i wysyłają je natychmiast.

—— Mr Ran

Cena kabla PUNO 40G AOC jest dość stabilna w przypadku sprzętu z serii Cisco Nexus 9000 bez problemu ze zgodnością. Jestem bardzo zadowolony z pierwszego zamówienia na dobre produkty. Jeśli chodzi o mój kolejny projekt, ponownie zamówię produkty PUNO.

—— Panna Selda Bodur

Doskonała jakość kabla bez znacznika ceny producenta. Kable te są w 100% kompatybilne ze wszystkimi naszymi urządzeniami Cisco i Palo Alto. Czas potrzebny na wysyłkę w nie do pobicia. Z pewnością będziemy wykorzystywać PUNO w przyszłości do naszych potrzeb w zakresie Fiber! Dziękuję Ci!

—— Panno Kathy

Im Online Czat teraz

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

1 2 3 4
PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED
PUNO Company Patch Cable Workshop MPO/MTP Cabling Assembled Filed Assembly Connector Workshop

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Agent
Importer
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : PUNO
Ilość pracowników : 80~100
Coroczne wyprzedaże : 15000000-5000000
Rok założenia : 2010
pc Export : 80% - 90%
Acceptable quotation terms: FOB; CIF; CFR
Average lead time (Peak Season): Within 15 workday
PUNO MTP Zespoły specjalnie zaprojektowane do zoptymalizowanego pod laserami systemu okablowania strukturalnego 40G / 100G, który wykorzystuje równoległą transmisję optyczną. Dla 40G Ethernet, 4Tx i 4 Rx są przesyłane w 10G dla agregatu 40G z wykorzystaniem 12-włóknistego złącza MTP. Podobnie, Ethernet 100G ma wykorzystywać 10 światłowodów Tx i 10 Rx, które są przesyłane w 10G dla agregatów 100G przy użyciu 24-włóknistego złącza MTP. Alternatywnie, 100G może używać 2szt z 12-włóknistego złącza MTP. Najlepszym rozwiązaniem jest jednak jednoportowy łącznik 24-włóknowy. PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED jest producentem i firmą handlową zatrudniającą 100 pracowników. Znajduje się w 5 / F, 2 budynku, Park Przemysłowy Baokun, Dalang of Longhua, Shenzhen, Chiny 518109. Specjalizujemy się w projektowaniu, badaniu, rozwoju i produkcji Optical Fiber Connect Connector, Optical Fiber Coupler, Optical Fibre Attenuator, Optical Fibre Panel, Optical Fiber Splitter i Optical Terminal Box. Trzymamy się zasady "najpierw jakość, najpierw serwis, ciągłe doskonalenie i innowacje, aby sprostać wymaganiom klientów" dla zarządzania Oferujemy również usługi OEM i ODM dla klientów. Zapewniamy opłacalne i wysokiej jakości produkty. Jesteśmy gotowi służyć Ci w każdej chwili. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami w dowolnym momencie. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do odwiedzenia nas.

Szczegóły kontaktu
PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Osoba kontaktowa: Mr. Dai

Tel: 86-755-2100-1006

Faks: 86-755-2101-6306

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)